Spoločnosť Gartner menovala IBM lídrom Magického kvadrantu za rok 2017

Riešenia Data Storage

Svet sa utápa v záplave dát. Dáta – či už štruktúrované alebo neštruktúrované, generované interne alebo vytvárané inými, uložené v dátovom centre alebo v cloude – sú kľúčom ku kognitívnemu podnikaniu. Odhaľovaním vzorov umožňujúcich prísť s prelomovými nápadmi na základe obrovského objemu dát môžu kognitívne podniky robiť bleskurýchle rozhodnutia a premeniť tak dáta na poznatky.

Riešenia IBM Storage ponúkajú rýchlosť a výkon na okamžitý prístup k dátam s agilitou a efektivitou hybridného cloudu a softvérom definovaného storage prostredia. Prepojením dát naprieč všetkými architektúrami dokážu storage riešenia od IBM rýchlejšie ponúknuť hlbšie poznatky – a umožnia vám tak prekonať konkurenciu myslením aj skutkami, aby ste sa mohli stať lídrom kognitívnej éry.

Riešenia Data Storage

Zabezpečte súlad s nariadeniami
a chráňte svoje dáta

Nové všeobecné nariadenie o ochrane údajov bude mať veľký vplyv na to, ako podnikáte. Vďaka systémom IBM Flash Storage budete pripravení.

Storage riešenia

Riešenia IBM Storage spájajú rýchlosť a výkon na okamžitý prístup k dátam s agilitou a efektivitou hybridného cloudu a softvérom definovaného storage prostredia.

Dostupnosť dát

Umožnite svojim tímom rýchlo spravovať zálohovanie, obnovenie, kópie a úrovne služieb na podporu vášho podnikania.

Softvérom definované storage prostredie

Pripravte sa na rast a zmeny implementáciou flexibilnej infraštruktúry od lídra v oblasti softvérom definovaných storage prostredí

Storage pre Big Data

Zjednodušte ukladanie neštruktúrovaných dát, nasadzujte nové aplikácie a udržte si výdavky pod kontrolou s riešením IBM Spectrum Storage.

Ukladanie dát v prostredí cloud

Jednoducho a bezpečne budujte škálovateľné a flexibilné cloudy.

Storage v hybridnom cloude

Spoznajte naše komplexné portfólio jednoduchých cloudových, lokálnych, softvérom definovaných a Storage-as-a-Service storage ponúk.

Objektové storage systémy

V prípade objektových storage systémov sa k dátam pristupuje na základe jedinečného identifikátora a plochej dátovej štruktúry, čo umožňuje rapídne rozširovanie storage prostredia.

Zálohovanie a obnova

Riešenia IBM na zálohovanie a zotavenie po havárii vám pomôžu zvládnuť väčší objem dát s menšou infraštruktúrou a zjednodušenou správou.

Business continuity

Zistite, ako vám riešenia business continuity od IBM môžu pomôcť vyhnúť sa nákladným výpadkom služieb v dôsledku neplánovanej nedostupnosti systémov.

Šifrovanie dát

Zistite, ako vám riešenia IBM Storage pre šifrovanie a zabezpečenie dát môžu pomôcť ochrániť vaše dáta pred odcudzením a náhodnou stratou.

Virtualizácia storage prostredia

Zistite, ako vám storage riešenia IBM využívajúce disky SSD môžu pomôcť zvýšiť výkon a znížiť náklady.

Storage riešenia od ISV

Spoznajte riešenia IBM od nezávislých dodávateľov softvéru, partnerov a poskytovateľov riešení.

Pripravte sa na partnerský program

Osvedčené storage a softvérom definované riešenia pre klientov IBM, ktoré boli vyvinuté v rámci ekosystému IBM Solution Partner Ecosystem.

Čo je nové

Nová generácia páskovej jednotky IBM LTO Ultrium

Znížte výdavky na úložiská z zjednodušte správu dát s novou páskovou jednotkou IBM TS2280. Využíva novú generáciu technológie LTO Ultrium 8, ktorá umožňuje uložiť až 30 TB komprimovaných dát na jednu kazetu.

Sme lídrom Magického kvadrantu spoločnosti Gartner pre polia diskov SSD a riešení na zálohovanie a obnovu dátových centier za rok 2017.

IBM bola menovaná lídrom až v dvoch segmentoch. Stiahnite si správu Magický kvadrant spoločnosti Gartner pre polia diskov SSD alebo riešenia na zálohovanie a obnovu dátových centier

Maximalizujte výkon svojho prostredia mainframe

Systém IBM DS8880F je navrhnutý tak, aby ponúkal optimalizovanú integráciu s novým mainframeom z14 s cieľom poskytnúť špičkový výkon, zapojenie do hybridného cloudu a bezpečné dátové transakcie.

Spoznajte expertov

Vizionár

WOODY HUTSELL

WOODY HUTSELL

Manažér, FlashSystem Portfolio Strategy & Enablement


O mne

Woody Hutsell prináša do IBM vyše 20-ročné skúsenosti s IT technológiami. Prišiel k nám zo spoločnosti Fusion-io, v ktorej pracoval ako senior riaditeľ pre produktový manažment zodpovedný za softvérové zariadenia. Woody Hutsell taktiež 10 rokov pracoval pre spoločnosť Texas Memory Systems, pričom sa dokonca stal prezidentom a členom predstavenstva tejto spoločnosti. Osem rokov pracoval pre spoločnosť Deloitte Consulting na rozličných pozíciách spojených s IT poradenstvom. Woody Hutsell získal titul MBA na univerzite University of Texas v odbore informačné technológie.

Vizionár

RICHARD SWAIN

RICHARD SWAIN

Inžinier a líder tímu Mid-Atlantic Storage


O mne

Richard pracuje na propagácii technológie NAS v IBM. Či už práve pracuje so zákazníkmi alebo prednáša, Richard nepretržite pomáha zosúladiť technológie s budúcimi požiadavkami. Už 14 rokov pracuje v oblasti IT, pričom sa dostal do styku s každou oblasťou tohto odvetvia – počnúc sieťami a databázami, až po vývoj aplikácií a manažment. V súčasnosti pracuje na propagácii produktov SONAS v oblasti Research Triangle Park ako vývojár storage systémov.

Vizionár

Elisabeth Stahl

Elisabeth Stahl

Hlavný technický stratég, výkonný IT špecialista


O mne

ELISABETH STAHL je hlavný technický stratég na oddelení IBM Systems and Technology Group a má už vyše 25-ročné skúsenosti v oblasti výkonu IT systémov.