IBM Storage

Viete, čo hľadáte?

Riešenia dátových úložísk

Dáta: Základy kognitívneho podnikania

Svet sa utápa v záplave dát. Dáta - či už štruktúrované alebo neštruktúrované, generované interne alebo vytvárané inými, uložené v dátovom centre alebo v cloude - sú kľúčom ku kognitívnemu podnikaniu. Odhaľovaním vzorov umožňujúcich prísť s prelomovými nápadmi na základe obrovského objemu dát môžu kognitívne podniky podporiť expertízu, urýchliť uvádzanie produktov na trh, ako aj zlepšiť procesy a rozhodovanie.

Aby ste mohli implementovať kognitívny rozmer do vášho podnikania, musíte zhromažďovať a spravovať tie správne dáta. Riešenia IBM Storage poskytujú dátovú infraštruktúru potrebnú na efektívne zaznamenávanie, poskytovanie, spravovanie a ochranu dát, a to pri špičkovom výkone a bezkonkurenčnej hospodárnosti. Optimalizácia ukladania dát s riešeniami IBM umožní vášmu podniku pristupovať k správnym dátam v správnom čase a získať tak ten správny dátový základ, o ktorý sa vaša organizácia môže opierať, a s istotou tak vykročiť do éry kognitívnych technológií.

Jednoduché poskytovanie dát

Čo je nové

Rozvoj riešení IBM Cleversafe

Bezpečné objektové úložiská Cleversafe pre IBM Spectrum Protect

IBM Storage Experts on Demand

Pridajte sa k nám na našich informatívnych podujatiach o najnovších trendoch v oblasti storage riešení.

Digitálne bezpečnostné video záznamy

Riešenia IBM Storage pomáhajú organizáciám ukladať, spravovať a zabezpečiť čoraz väčšie objemy bezpečnostných video záznamov.

Technická komunita storage riešení

Spojte sa s expertmi na storage riešenia, učte sa od nich a podeľte sa o svoje poznatky

Pomáhame IT lídrom osvojiť si hybridný cloud

Staňte sa dôveryhodným poskytovateľom služieb

Nové technológie, nové myslenie

Správa inštitútu IBM Institute for Business Value preskúmava dopad digitálnej ekonómie na IT lídrov a infraštruktúru

Ostaňte v spojení

Spoznajte trendy v oblasti ukladania dát

Zúčastnite sa našich podujatíSpoznajte našich expertov


Woody Hutsell

Manažér, FlashSystem Portfolio Strategy & Enablement

Woody Hutsell prináša do IBM vyše 20-ročné skúsenosti s IT technológiami. Prišiel k nám zo spoločnosti Fusion-io, v ktorej pracoval ako senior riaditeľ pre produktový manažment zodpovedný za softvérové zariadenia. Woody Hutsell taktiež 10 rokov pracoval pre spoločnosť Texas Memory Systems, pričom sa dokonca stal prezidentom a členom predstavenstva tejto spoločnosti. Osem rokov pracoval pre spoločnosť Deloitte Consulting na rozličných pozíciách spojených s IT poradenstvom. Woody Hutsell získal titul MBA na univerzite University of Texas v odbore informačné technológie.


Ako sa spojiť s Woodym


Richard Swain

Inžinier a líder tímu Mid-Atlantic Storage

Richard pracuje na propagácii technológie NAS v IBM. Či už práve pracuje so zákazníkmi alebo prednáša, Richard nepretržite pomáha zosúladiť technológie s budúcimi požiadavkami. Už 14 rokov pracuje v oblasti IT, pričom sa dostal do styku s každou oblasťou tohto odvetvia - počnúc sieťami a databázami, až po vývoj aplikácií a manažment. V súčasnosti pracuje na propagácii produktov SONAS v oblasti Research Triangle Park ako vývojár storage systémov.

Richardov blog: The Storage Tank

Autorom blogu The Storage Tank je Richard Swain. Tento nezávislý blog predstavuje storage riešenia tak pre malé a stredne veľké organizácie, ako aj pre veľké spoločnosti. Existuje nepreberné množstvo typov storage zariadení, z ktorých si môžete vybrať pre vaše prostredie. Vo väčšine prípadov sú dielce rovnaké, ide len o to, ako sú poskladané, a o softvér, vďaka ktorému fungujú.


Ako sa spojiť s Richardom


Tony Pearson

Hlavný inžinier a senior špecialista na IT poradenstvo

Tony Pearson je hlavný inžinier a senior špecialista na IT poradenstvo pre rad produktov IBM System Storage v centre IBM Executive Briefing Center (US) v meste Tucson, Arizona, a významný prispievateľ v lokalite IBM developerWorks. V roku 2011 Tony oslávil svoje 25. výročie na oddelení IBM Storage, a to v deň storočnice IBM (US). Je autorom knižnej série Inside System Storage.


Tonyho blog: Inside System Storage

Tento blog slúži na otvorené zdieľanie nápadov súvisiacich s hardvérom, softvérom a službami storage systémov a storage sietí.


Ako sa spojiť s Tonym


Elisabeth Stahl

Hlavný technický stratég na oddelení Performance Marketing

Elisabeth Stahl je hlavný technický stratég na oddelení Performance Marketing v skupine IBM Systems a už viac ako 25 rokov pracuje v oblasti výkonu systémov.


Blog Elisabeth – benchmarkingblog

Tento blog slúži na otvorené zdieľanie nápadov súvisiacich s výkonom systémov a jeho meraním. Môžete ju nájsť aj na blogu v lokalite IBM developerWorks - Benchmarking and systems performance


Iné spôsoby ako sa spojiť s Elisabeth


Elisabeth odporúča aj


Brian Sherman

Uznávaný inžinier – Americas Storage ATS

Brian Sherman je uznávaný inžinier v IBM. Brian má vyše dvadsaťsedemročné skúsenosti ako IT špecialista. Do IBM nastúpil po absolvovaní univerzity McMaster v roku 1985 s titulom v odbore matematika a informatika. Brian priamo spolupracuje so zákazníkmi v rozličných oblastiach týkajúcich sa storage systémov, počnúc podpory softvéru druhej úrovne a implementačných služieb až po vývoj systémov a rozšírenú technickú podporu. Brian má široký prehľad o trendoch v oblasti storage systémov a nových technológií. V súčasnosti zabezpečuje technický predaj, podporu a kompetitívnu zodpovednosť v oblasti hardvéru a softvéru pre storage systémy v Severnej a Južnej Amerike v rámci organizácií GMU a Americas Advanced Technical Support (ATS). Brian taktiež vyvíja a globálne poskytuje technické vzdelávanie týkajúce sa uvedení nových hardvérových a softvérových produktov pre storage systémy na trh a je členom niekoľkých tímov vyvíjajúcich storage produkty. Brian je autorom niekoľkých štúdií uvádzajúcich odporúčané postupy v oblasti storage systémov a pravidelne prispieva do publikácií IBM Redbook.


Ako sa spojiť s Brianom