Objevte výhody DB typu open source spuštěných v řešení POWER Systems

EDB Postgres

Podporujte efektivitu pomocí EDB

Produkt EnterpriseDB je zocelen pro podnikové implementace a pyšní se možnostmi, které dalece převyšují schopnosti tradičních podnikových databází. Produkt Power Systems je optimalizován pro databáze, jako je EnterpriseDB.

Mongo DB

Analyzujte data pomocí MongoDB

Díky bohaté škále funkcí, rozšiřitelnosti a flexibilitě databáze MongoDB můžete zpracovávat data v libovolné struktuře. Produkt Power Systems je optimalizován pro databáze, jako je MongoDB.

Open Source DBs

Jiné DB typu open source
Využívejte svoji upřednostňovanou DB

Můžete získat výhody používání řešení POWER Systems na DB typu open source dle vlastního výběru.

 
 

Navrhněte systém od začátku

Jste připraveni modernizovat svou infrastrukturu?
Zvolte to pravé řešení pro vaše potřeby. Návrhář serverů OpenPOWER LC od IBM je schopen vám doporučit nejvhodnější server s ohledem na pracovní zátěž nebo předpokládanou provozovanou databázi. Přizpůsobte si podle potřeb procesor, paměť, úložiště a další.

2x


Cena/výkon

Bezkonkurenční poměr cena/výkon. Zaručeně.

Systémy IBM S822LC for Big Data poskytnou značnou výhodu z pohledu poměru výkon/cena v porovnání se servery s architekturou x86, provozují-li zákazniké aplikace/pracovní zátěže postavené na databázi MongoDB nebo EDB Postgres.

Pokud ne, poskytneme další optimalizaci výkonu a služby ladění nebo poskytneme stejně nakonfigurované systémy navíc k těm již zakoupeným – bez příplatku.