Nasze usługi

Globalne szkolenia

Usługi IBM Training są oferowane w ponad 170 krajach i obejmują zaawansowane szkolenia o autoryzowanej treści, realizowane przez wykwalifikowanych partnerów IBM.

Kierowane ścieżki edukacyjne

Specjalnie prowadzone ścieżki edukacyjne pozwalają podnieść swój poziom kwalifikacji w zakresie wybranej technologii IBM lub stanowiska.

Nagrody

Program IBM Badging & Certification pozwala zyskać widome oznaki posiadanej wiedzy i fachowości i zyskać status cennego zasobu dla klientów i współpracowników.

Elastyczne formy szkoleń

Nasz program szkoleniowy oferuje indywidualnie dobrane kursy na życzenie w wybranym formacie.

Imprezy szkoleniowe IBM

Ponad 30 imprez na całym świecie daje okazję do osobistego spotkania z czołowymi publicystami i ekspertami.

Dowiedz się więcej

Nie wiesz, od czego zacząć? Obejrzyj przegląd edukacyjny, poznaj rady ekspertów i przejrzyj zasoby specjalistyczne.

Analytics

W ramach strategii kognitywnej organizacje mogą diametralnie zmienić oblicze swojego biznesu. System IBM Analytics dzięki danym pozwala odpowiedzieć na ciężkie pytania, odkryć prawidłowości, rozwiązać problemy i wesprzeć przełomowe pomysły.

Cloud

W pakiecie IBM Cloud klienci otrzymują najbardziej zaawansowany zestaw narzędzi do kognitywnej analizy danych Watson. Obejmuje on usługi kognitywne wbudowane w nasz katalog Bluemix oraz nowe, surowe źródła danych o nietypowej strukturze, jak Twitter i Weather Company.

Commerce

Pakiet IBM Commerce daje do ręki szefom firm najdoskonalsze rozwiązania na rynku i korpus dogłębnej wiedzy eksperckiej, pozwalając lepiej zintegrować obsługę klienta w całym cyklu transakcji internetowych.

Mobile

Pakiet IBM Mobile obejmuje oprogramowanie i usługi wspomagające ekspansję na platformy mobilne, w tym narzędzia komunikacyjne, zabezpieczające, administracyjne i deweloperskie dla sieci, infrastruktur i aplikacji komórkowych.

Security

Produkty i usługi zabezpieczające mogą realizować kompleksowe wykrywanie i neutralizowanie zaawansowanych zagrożeń w sieci.

Systems

IBM Systems to infrastruktura informatyczna gwarantująca wysoką jakość i dostępność usług w kontekście operacji o krytycznym znaczeniu.

Watson

IBM Watson to technologia bazująca na przetwarzaniu języka naturalnego i uczeniu maszynowym, pozwalająca wnioskować na podstawie dużych ilości danych bez struktury. Poznaj metody analizy kognitywnej i przekonaj się, jak narzędzia Watson interpretują ludzki język, podejmują decyzje i opracowują wnioski.