Czas sięgnąć po coś więcej niż rozwiązanie SIEM.

Sięgnij po elastyczną, wydajną i nowoczesną platformę bezpieczeństwa. Głównym wyzwaniem w stawieniu czoła zagrożeniom w cyberprzestrzeni, z jakim mierzą się analitycy bezpieczeństwa, jest zbyt duża ilość danych rozproszonych w zbyt wielu narzędziach. Zintegrowana platforma analityczna oferuje dużo większe możliwości niż podstawowe rozwiązanie SIEM, umożliwiając korzystanie z kluczowych funkcji podczas obsługi typowych obciążeń i pozwalając analitykom bezpieczeństwa pracować wydajniej oraz opracować lepszą strategię cyberbezpieczeństwa. Nasze rozwiązania wzmocnią bezpieczeństwo systemów informatycznych i danych w Twojej firmie. Ekosystem IBM Security App Exchange rozbudowuje funkcje platformy na żądanie, wzbogacając je m.in. o możliwości Watsona czy analizy zachowań użytkownika, dzięki czemu ułatwia szybkie wykrywanie ataków i reagowanie.

Co QRadar SIEM może zmienić w Twojej firmie

Wykrywanie zaawansowanych i uporczywych zagrożeń

Widoczność informacji o stanie bezpieczeństwa w czasie bliskim rzeczywistemu

Dokumentowanie zdarzeń w dziennikach i rejestracja danych przepływających w sieci odbywa się w czasie bliskim rzeczywistemu przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań analitycznych, które ujawniają przypadki naruszenia zabezpieczeń.

Wykrywanie zagrożeń ze strony użytkowników wewnętrznych

Częściowa eliminacja i priorytetowe traktowanie wybranych alertów

Dochodzenia prowadzone przez analityków bezpieczeństwa skupiają się wokół zwięzłej i łatwej w zarządzaniu listy przewidywanych incydentów o wysokim prawdopodobieństwie.

Optymalizacja wykrywania zagrożeń

Optymalizacja wykrywania zagrożeń

Wykrywanie i śledzenie incydentów i zagrożeń dla przedsiębiorstwa wraz z informacjami pomocniczymi i odpowiednim kontekstem przekłada się na sprawny przebieg dochodzenia. Generowane są także szczegółowe raporty o dostępie do danych i aktywności użytkowników.

Ochrona newralgicznych danych

Ułatwione zapewnienie zgodności z przepisami

Szeroka gama konfigurowalnych raportów i szablonów ułatwia egzekwowanie obowiązujących strategii i przestrzeganie uregulowań zewnętrznych.

Elastyczne opcje wdrożenia

Jeśli liczba odrębnych rozwiązań punktowych będzie zbyt wysoka, na nic zdadzą się wysiłki Twojego zespołu. Elastyczne i zintegrowane wdrożenie rozwiązania QRadar niesie za sobą całą gamę dodatkowych opcji — instalowanych w chmurze lub lokalnie, optymalizujących działanie centrum operacyjnego zabezpieczeń czy stanowiących zarządzane usługi — które możesz swobodnie wybierać pod kątem swojego środowiska.

Na początek wybierz fundament swojej platformy analitycznej:

Sięgnij po rozwiązania odpowiadające Twoim potrzebom

W jaki sposób rozwiązanie QRadar usprawnia działanie centrów operacyjnych zabezpieczeń?

IBM QRadar Security Intelligence Platform

IBM QRadar Security Intelligence Platform

Rozwiązanie IBM QRadar Security Intelligence Platform niezwykle skutecznie wykrywa zagrożenia, jest wyjątkowo łatwe w użyciu, a jego całkowite koszty użytkowania są niskie

Rozwiązania oparte na technologiach kognitywnych — skuteczny oręż w rękach analityków bezpieczeństwa

Rozwiązania oparte na technologiach kognitywnych — skuteczny oręż w rękach analityków bezpieczeństwa

Dzięki IBM QRadar Advisor with Watson zabezpieczenia oparte na technologiach kognitywnych są łatwe w użyciu i natychmiast gotowe do pracy

Moc działania na wielką skalę

Sense Analytics

Zaawansowane wykrywanie zagrożeń dzięki silnikowi IBM QRadar Sense Analytics.

IBM QRadar — najlepsza platforma w dziedzinie analiz bezpieczeństwa

Czysta magia? W żadnym razie. Pozycję lidera zawdzięczamy nieustannym innowacjom i czołowym analizom w dziedzinie bezpieczeństwa.

IBM® QRadar® to czołowe rozwiązanie według wielu niezależnych firm analitycznych. Przeczytaj wpisy na blogach, aby dowiedzieć się, dlaczego IBM QRadar wciąż uznaje się za najlepszą platformę w dziedzinie analiz bezpieczeństwa.

zintegrowane-zabezpieczenia

W najnowszym raporcie Forrester Wave™ poświęconym platformom analiz bezpieczeństwa rozwiązanie IBM QRadar uzyskało najwyższe łączne noty bazujące na 36 kryteriach oceny.

zintegrowane-zabezpieczenia

IBM QRadar po raz kolejny plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu Gartner Magic Quadrant obejmującym rozwiązania w dziedzinie zarządzania informacjami i zdarzeniami dotyczącymi bezpieczeństwa (SIEM).

Następne kroki

Blogi ekspertów

Blogi ekspertów

Zyskaj nową perspektywę i dostęp do porad ekspertów.

Społeczność użytkowników QRadar

Społeczność użytkowników QRadar

Rozszerzenia zwiększające poziom bezpieczeństwa.

Sense Analytics

Security Intelligence Platform

Jak wybrać platformę zabezpieczeń

IBM developerWorks

IBM developerWorks

Narzędzia, kursy i społeczności dla programistów.

Kontakt z IBM

Rozwiązania IBM z dziedziny bezpieczeństwa