Partnerství IBM a VMware urychluje přechod firem na cloud


Barcelona - 15 IX 2017: Společnosti IBM a VMware oznámily, že více než 1 400 firem napříč všemi obory z celého světa rozšiřuje svá VMware prostředí na IBM Cloud. Díky tomuto partnerství mohou klienti jako Honeywell International a Vodafone využít jak celosvětový dosah a služby platformy IBM Cloud, tak i infrastrukturu a provozní stálost systému VMware Cloud. Snáze tak dosáhnou nových obchodních příležitostí.

Obě společnosti dále uvádějí na trh nová řešení. IBM například přichází s nástroji vizibility a řízení sítí od společností F5 Networks a Fortinet, díky nimž budou moci firmy rozšířit svá VMware prostředí i na veřejný cloud bez nutnosti změny formátu.

V roce 2016 se IBM a VMware rozhodly vypořádat s naléhavou oborovou výzvou. Ta spočívala v rozšíření existujících pracovních procesů VMware ze systému zákazníka na cloud, aniž by bylo nutné měnit operační nástroje, strukturu aplikací ani bezpečnostní pravidla.

V rámci rozšíření softwaru VMware mají zákazníci možnost spustit VMware procesy v cloudu a využít umělou inteligenci i analytické služby IBM. Cloudová řešení IBM jsou pro VMware dostupná v rámci globální sítě téměř 60 cloudových datových center v 19 zemích.

„Partnerství IBM s VMware umožnilo více než 1 400 firmám rychle a snadno přejít do cloudu, bezpečně rozšířit a vylepšit procesy a zároveň získat plný přístup k bohaté nabídce služeb IBM Cloudu. Mezi ně patří především umělá inteligence, data a analytika, IoT, bezserverová řešení a další,“ říká Faiyaz Shahpurwala, generální manažer IBM Cloudu.

Partnerství IBM a VMware přináší celosvětový přechod na cloud Čím dál více zákazníků, mezi něž patří například divize Speciálních materiálů a technologií (Performance Materials and Technology – PMT) firmy Honeywell, přejímá tato řešení a přechází na cloud.

Firma Honeywell si IBM Cloud vybrala jako základ pro svou Open Virtual Engineering Platform (VEP), která uživatelům umožňuje vytvářet a testovat inženýrské procesy ve vysoce spolehlivém a silně zabezpečeném cloudovém prostředí. Přechodem na IBM Cloud společnost bez problémů transformovala své VMware prostředí a může nyní plně využívat nástroje, technologie a operační procesy, které cloud nabízí.

Honeywell také využívá pokročilé funkce ochrany a zabezpečení dat HyTrust a Intel. Další novinku oznámil i Vodafon. Ten v rámci nové dohody s IBM přichází s mezinárodní službou, která firmám umožňuje přesuny VMware procesů běžících na soukromém cloudu od Vodafonu do a z IBM Cloudu.  Rozšířené portfolio IBM Cloudu pro VMware řešení

Obě firmy přichází s novinkami, které prohlubují toto strategické partnerství a podporují trvalý přechod WMware procesů na IBM Cloud: Dostupnost VMware HCX technologií – HCX technologie přináší snadnou interoperabilitu a mobilitu aplikací mezi platformou IBM Cloud a jakýmkoli cloudem VMware. Umožňují tak velkoobjemovou migraci aplikací a trvalou přenositelnost bez nutnosti přerušení chodu aplikací nebo refaktorování.

Certifikovaná infrastruktura veřejného cloudu pro SAP HANA®, VMware a IBM Cloud IBM Cloud je nyní nositelem certifikace VMware Cloud Verified: IBM Cloud je jedním z prvních partnerů nové generace, který získal známku důvěryhodnosti

VMware Cloude Verified.
Noví partneři pro technologické ekosystémy zajistí řízení sítě a vizibilitu
F5 Networks
Fortinet

O platformě IBM Cloud
Společnost IBM nabízí platformu navrženou tak, aby uspokojovala neustále se měnící potřeby firem i společnosti. Její celkové tržby z cloudu dosáhly za posledních 12 měsíců 15,1 miliard dolarů, díky čemuž se stala globálním lídrem v oblasti firemních cloudů. IBM Cloud zaměřil svou pozornost z produktivity a snižování nákladů na kognitivní a datové služby. Ty pro moderní firmy představují správnou volbu, jak se skutečně odlišit od ostatních.

Informace o kontaktu

Vladislav Doktor

IBM Central External Communications Manager vladislavdoktor@sk.ibm.com

Související informační kanály XML
Témata Informační kanály XML
Aerospace & Defense
No description at this time.
Automotive
No description at this time.
Banking and Financial Services
No description at this time.
Chemicals & Petroleum
No description at this time.
Cloud Computing
Consumer Products
No description at this time.
Education
No description at this time.
Electronics
No description at this time.
Energy & Utilities
No description at this time.
Government
No description at this time.
Healthcare and Life Sciences
No description at this time.
Insurance
No description at this time.
Manufacturing
No description at this time.
Media & Entertainment
No description at this time.
Retail
No description at this time.
Telecommunications
No description at this time.
Travel & Transportation
No description at this time.