Branislav Šebo jmenován generálním ředitelem IBM Česká republika


Praha - 04 XII 2013: Společnost IBM dnes oznámila jmenování Branislava Šeba generálním ředitelem IBM Česká republika, a to s platností od 1. ledna 2014. Šebo, který byl doposud generálním ředitelem IBM na Slovensku, bude od ledna působit také jako generální ředitel regionu IBM Central (Česká republika a Slovenská republika). Přímo odpovědný bude za aktivity IBM v obou zemích. Šebo nahrazuje ve funkci Riccarda Forlenzu, jehož nová pozice bude oznámena později. Nového generálního ředitele představí IBM Slovensko 1. ledna 2014.

„Na novou roli a výzvy se již těším. Od většího propojení IBM v Česku a na Slovensku si slibuji větší synergii mezi plány na růst v obou zemích, které jsou si blízké nejen kulturně a hospodářsky, ale i z hlediska skladby našich klientů,“ komentuje své jmenování Branislav Šebo.

Branislav Šebo pracuje ve společnosti IBM od dubna 2008, kdy se stal obchodním ředitelem. IBM Slovensko vede od 1. ledna 2010. Před nástupem do firmy působil v řadě IT společností, po studiu také úspěšně podnikal. Branislav Šebo absolvoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě. Titul MBA získal na University of Pittsburgh, Katz Graduate School of Business ve Spojených státech amerických.

Související informační kanály XML
Témata Informační kanály XML
Corporate