Odpovědní formulář

Políčka označená hvězdičkou (*) musí být pro tuto operaci vyplněna; vyplnění ostatních políček je dobrovolné. Pokud nám nechcete poskytnout požadované informace, užijte prosím tlačítko “zpět” na Vašem prohlížeči k vrácení se na předchozí stránku, popř. zavřete okno nebo aktuální prohlížeč, v němž se zobrazuje tato stránka.


Tyto údaje, které můžete kdykoli vzít zpět, mohou být uchovávány společností IBM nebo její spřízněnou společností na mezinárodním serveru a mohou být používány společností IBM nebo její spřízněnou společností.

E-mail: Nechte se informovat o výrobcích, službách a nabídkách IBM! Pokud chcete být informováni e-mailem, sdělte nám to prosím zaškrtnutím níže uvedeného políčka.

Jiná sdělení: IBM nebo její spřízněná společnost nebo vybrané organizace Vás mohou informovat o výrobcích, službách a jiných nabídkách spojených s IBM jinak než e-mailem, např. telefonem nebo poštovní zásilkou. Pokud nechcete, abychom Vás pomocí Vámi poskytnutých údajů informovali jinými způsoby, prosím vyznačte to v níže uvedeném políčku.

Kliknutím na “podat” dáváte souhlas společnosti IBM ke zpracování Vašich osobních údajů způsobem uvedeným výše a tak, jak je popsáno v naší směrnici o zachování důvěrnosti.Odkaz na prohlášení o důvěrnosti..