IBM Mainframe50. Mainframe je kľúčom k pokroku. Zistite prečo. (US)

IBM Mainframe50

Mainframe je kľúčom k pokroku

 

IBM Mainframe50

Mainframe je kľúčom k pokroku


Podniková stratégia v oblasti IT
pre digitálnu éru

Predstavujeme nové ponuky zEnterprise

 

Digitálna éra v oblasti IT

Predstavujeme nové ponuky zEnterprise


Schopnosti podnikových systémov pre inteligentnejšiu planétu

Spoločnosť IBM uzatvára partnerstvá s akademickými inštitúciami a klientmi po celom svete s cieľom pripraviť študentov na odbornú kariéru v odvetví technológií

 

IBM a akademické inštitúcie

Nájdite vhodné IT talenty pre vašu spoločnosť

Prečo servery mainframe System z?

Umožnite integráciu prevádzkovej analýzy a bezpečné poskytovanie cloudových služieb pomocou mainframeových serverov a riešení IBM System z, ktoré zároveň ponúkajú neustále úspory a mnoho ďalších výhod. Výhody serverov System z (US).


Súťaž Master the Mainframe

IBM MASTER THE MAINFRAIME

Nová generácia nadobúda zručnosti v oblasti podnikových výpočtových systémov prostredníctvom súťaže Master the Mainframe spoločnosti IBM.

Objavte najlepšiu voľbu pre cloudy so systémom Linux

Spoločnosť Robert Frances Group vysvetľuje, ako môžete znížiť celkové náklady na vlastníctvo až o 50 % vďaka serveru IBM Enterprise Linux Server.

Čo ponúkame

Riešenia

Analýzy a white papers

Témy

Video galéria

Sledovať video

IBM Mainframe: Výnimočné sa stáva možným

Sledovať video

Generation z — nová vlna novátorov vďaka serverom mainframe

Sledovať video

Lídri v odvetví inovujú so systémami IBM System z

Sledovať video

IBM zIQ — Zaobídete sa čo i len päť minút bez servera mainframe?

Sledovať video

SinfoniaRx podporuje rast so serverom Enterprise Linux Server

Sledovať video

Servery Enterprise Linux Server a softvér IBM Wave for z/VM zjednodušujú správu IT

Sledovať video

Whitecube a zEnterprise: Zlepšovanie skúseností zákazníkov

Sledovať video

Brazílska spoločnosť implementuje servery IBM System z, aby dokázala zvládnuť svoj rýchly rast

Sledovať video.

Viac informácií o prínose systémov zEnterprise pre vašu spoločnosť.

Sledovať video

Christy Joy Shroeder, odborník na systémy System z, hovorí o schopnostiach nového systému zBC12

Sledovať video

Výkonní pracovníci používajúci IBM System z diskutujú o výhodách produktu zEnterprise

Sledovať video

IBM zEnterprise: Úspechy roku 2012 vedú k výrazným úspechom v roku 2013

Sledovať video

Video o obchodnej hodnote IBM zEnterprise EC12

Sledovať video

Honolulu nasadzuje súkromné prostredie cloud na Linuxe

Ďalšie analytické štúdie

Clabby Analytics: „IBM zEnterprise EC12: Technologický a strategický prehľad“ (PDF, 403KB)

Ako vidí odvetvový analytik Joe Clabby nový IBM zEnterprise EC12 z perspektívy technológie, stratégie a ceny.

Forrester: Súkromné prostredie cloud a mainframe

Hybridná infraštruktúra poskytuje spoľahlivosť a bezpečnosťGartner: Využívajte viackrokový proces pri rozhodovaní, či je migrácia zo systémov mainframe zaručeným riešením

Prečítajte si poznatky spoločnosti Gartner o kľúčových faktoroch, ktoré je nutné zvážiť pri posudzovaní migrácie zo systémov mainframe.

Mainframe od spoločnosti IBM: Účinné riešenie aj po rokoch (PDF, 282KB)

Táto štúdia Davida Hilla, analytika spoločnosti Mesabi Group, sa zameriava na význam systémov IBM zEnterprise a prínos softvéru IBM DB2 Analytics Accelerator for z/OS.

Independent Assessment: zEnterprise BladeCenter Extension (zBX): Prípad pre implementáciu hybridných výpočtových systémov (PDF, 517KB)

Táto štúdia od Alana Raddinga, analytika služby Independent Assessment, popisuje procesy a výhody hybridných výpočtových systémov IBM zEnterprise a zEnterprise BladeCenter Extension (zBX).

ITIC: Servery IBM zEnterprise EC12 ponúkajú takmer dokonalú spoľahlivosť a bezpečnosť (PDF, 251KB)

Správy ITIC, ktoré zEC12 poskytuje s výkonom spracovania, výkonnosťou a takmer dokonalou spoľahlivosťou a bezpečnosťou nevyhnutnou pri tých najnáročnejších pracovných zaťaženiach.

Kontaktujte IBM


Podujatia a webové vysielaniaSpojte sa s expertmi na servery System z

Zostaňte v spojení so servermi IBM System z

Hlas komunity

„V tomto cykle ohlásení serverov System z spoločnosť IBM spravila niekoľko odvážnych prehlásení vzťahujúcich sa nielen na nový základný systém zBC12, ale aj na množstvo komplexných vylepšení, vďaka ktorým môže byť portfólio systémov zEnterprise veľkým prínosom pre moderné spoločnosti, keďže im pomôže čeliť novým výzvam a prispôsobiť sa novým modelom angažovania zákazníkov. Množstvo týchto vylepšení sa poskytuje prostredníctvom nového systému z/OS, verzia 2.1."

- Mike Kahn,
Výkonný riaditeľ, The Clipper Group

"Vďaka množstvu bezpečnostných súčastí systému zEnterprise sme dokázali minimalizovať celkové riziká. Napríklad, funkcia šifrovania v systéme zEnterprise je kľúčová pre úspech našej spoločnosti, keďže nám umožňuje chrániť osobné údaje našich zákazníkov, keď sú uložené na našom systéme mainframe a pri ich výmene s inými stranami na účely spracovania."

- Todd Handel
Riaditeľ pre IT stratégiu a architektúru,
SC Data Center,
Colony Brands

„Pomocou operačných systémov Linux a IBM z/VM® na serveroch IBM System z mesto dokázalo vytvoriť prispôsobené cloudové prostredie, ktoré poskytuje rozšíriteľnú a bezpečnú samoobslužnú platformu, na ktorej môžu naši zamestnanci vyvíjať aplikácie s otvoreným zdrojovým kódom. Táto cloudová architektúra taktiež umožňuje širokej verejnosti vytvárať a nasadzovať aplikácie zamerané na našich občanov.“

- Gordon Bruce,
riaditeľ pre informačné technológie oddelenia
informačných technológií mesta Honolulu

„Naše produkčné prostredie obchodnej analýzy sme nasadili na servery System z v priebehu 11 dní a získali sme tak efektívnu platformu zaručujúcu flexibilitu, dostupnosť a spoľahlivosť, ktorú naši užívatelia vyžadujú. Vytvorenie nového servera Cognos nám kedysi trvalo mesiace, kým dnes iba pár hodín.“

- Adrienne DiPrima,
Riaditeľka, Strategic Technologies Support, Miami Dade

„Spoločnosť RFG verí, že nový systém IBM zEnterprise BC12 by sa mal považovať za prelomovú technológiu v prípade stredne veľkých a veľkých spoločností. Použitím systému zBC12 ako firemného údajového servera môžu spoločnosti znížiť prevádzkové náklady na polovicu a získať jeden centrálny zdroj údajov, vďaka čomu môžu zlepšiť skúsenosti zákazníkov a zvýšiť kvalitu údajov.“

- Cal Braunstein,
Prezident spoločnosti a generálny riaditeľ, Robert Frances Group

„Nový systém IBM zEnterprise EC12 ponúka všetko to, čím sa servery System z odlišujú od konkurencie: výkonné spracovanie, bezkonkurenčnú spoľahlivosť, dostupnosť a prevádzkyschopnosť, vysokú bezpečnosť a úchvatnú efektivitu, a čo je najdôležitejšie, ponúka schopnosť optimálne spúšťať a spravovať rôznorodé pracovné zaťaženia v prostrediach System z a aj v heterogénnych prostrediach.“

- Joe Clabby,
Prezident, Clabby Analytics

"Na našich dvoch systémoch mainframe je 100 virtuálnych serverov, čiže nahrádzajú aspoň 50 nedostatočne využívaných počítačov x86....čo vlastne znamená, že efektívnejšie využívame peniaze daňových poplatníkov."

- Tim Simpson,
Manažér oddelenia IT podpory, zastupiteľstvo mesta Dundee

„Hodnota informačného systému spočíva v tom, ako efektívne a finančne výhodne dokáže vykonávať úlohy. Prostredníctvom nových softvérových vylepšení spoločnosti IBM v oblasti analýzy, mobilných výpočtových systémov, cloudu a bezpečnosti, spolu s novým, finančne výhodnejším systémom zEnterprise BC12, spoločnosť IBM ponúka jeden z najefektívnejších a finančne najvýhodnejších prostredí informačných systémov v odvetví.“

- Joe Clabby,
Prezident, Clabby Analytics

Novinky

Willie Favero

Certifikovaný IT špecialista, DB2 for z/OS

Willie Favero

Willie Favero je senior softvérový špecialista s certifikáciou na poradenstvo v oblasti IT, ktorý spolupracuje s tímom špecializovaným na dátové sklady pre System z v laboratóriách spoločnosti IBM v Silicon Valley. *


Maximálne využívanie DB2 pre z/OS a System z

Tento blog slúži na otvorenú výmenu nápadov súvisiacich s nasadzovaním pracovných zaťažení v systéme DB2 for z/OS


Ďalšie spôsoby, ako sa môžete spojiť s Williem


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.

Roland Seiffert

Riešenia optimalizované pre pracovné zaťaženia založené na serveroch IBM System z
IBM Systems Optimization Competency Center

Roland Seiffert

Roland je vedúci technický pracovník divízie Böblingen, ktorá je nemeckou divíziou novej organizácie spoločnosti IBM s názvom Systems Optimization Competency Center. Zameriava sa na rozvoj stratégie obchodnej analýzy na platforme IBM System z prostredníctvom optimalizovanej integrácie.

Nedávno bol Roland členom zEnterprise tímu, v ktorom pôsobil ako architekt pre integráciu a správu hypervízora pre integrované systémy zBX. Taktiež je hlavným architektom hybridných technológií pre operačný systém Linux on System z — so zameraním na využívanie heterogénnych štruktúr a štruktúr hostiteľ/optimalizátor v hybridných pracovných zaťaženiach. *


Ďalšie spôsoby, ako sa môžete spojiť s Rolandom


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.