Na hlavný obsah

Softvér pre storage systémy

Úložné technológie pre svet podnikov On Demand

Zjednodušte, optimalizujte a centralizujte. IBM Tivoli Storage Productivity Center

Prečo IBM

Storage softvér od IBM, ktorý spája to najlepšie zo softvéru na správu infraštruktúry, virtualizáciu a zvýšenie produktivity, vám pomocou najmodernejších storage technológií pomôže naplniť vaše potreby v oblasti poskytovania informácií On Demand.

Čo je nové

IBM Tivoli Storage Productivity Center - Zjednodušte, optimalizujte a centralizujte

Zjednodušte nasadzovanie a správu storage zariadení znížením zložitosti implementácie a prevádzky pre administrátorov. Optimalizujte výkon a využitie storage zlepšením celkovej dostupnosti storage siete a kľúčových podnikových aplikácií. Centralizujte celú správu storage zariadení rozsiahlym rozšírením možností správy na globálnu úroveň najobľúbenejších storage prostredí v odvetví.

IBM Tivoli Storage Manager 6

IBM® Tivoli® Storage Manager for Microsoft® SharePoint zabezpečuje granulárnu obnovu pre vaše podnikové údaje a obsah Microsoft® SharePoint po takmer akomkoľvek prerušení prevádzky. Vďaka automatickej migrácii zriedkavo používaných súborov IBM® Tivoli® Storage Manager HSM for Windows® znižuje nároky na diskové úložiská.

System Storage Productivity Center

Ako univerzálny nástroj vzdialenej správy, ktorý spravuje viaceré zariadenia, softvér IBM System Storage Productivity Center (SSPC) umožní administrátorom nakonfigurovať viaceré storage zariadenia, vrátane zariadení z línie IBM System Storage DS8000.

Čo ponúkame

Softvér IBM System Storage

Pomocou týchto produktov môžete znížiť zložitosť a náklady na správu vašich storage prostredí na báze sietí SAN.


SVC Entry Edition
Malé a stredne veľké spoločnosti, ktoré chcú využívať výhody virtualizácie storage by mali zvážiť nasadenie produktu IBM System Storage™ SAN Volume Controller (SVC) Entry Edition. SVC Entry Edition vám pomôže zjednodušiť správu storage prostredia, pričom zároveň zlepší využitie storage prostriedkov a vďaka ľahkému prechodu na ponuku úplného vydania produktu SAN Volume Controller môže rásť spolu s vašim podnikaním.


IBM Tivoli Storage Productivity Center
Identifikujte, vyhodnocujte, riaďte a predvídajte rast objemu údajov počas celého ich životného cyklu. Splní vaše očakávania na storage služby.


Grid Access Manager
IBM System Storage Multilevel Grid Access Manager (GAM) teraz ponúka plnú podporu pre systémy IBM Blade Center, distribuované brány pre škálovateľné zariadenia NAS, replikáciu prídavných kontrolných uzlov, ako aj mnohé významné nové funkcie a komponenty.TPC Suite Demo

TPC Suite demo obsahuje prehľad, videá s názormi expertov a ďalšie zdroje informácií

Odporúčané riešenia

Obnova údajov, ochrana pred haváriou a konsolidácia úložných priestorov

Aktuality

Príručka kupujúceho pre nástroje na správu storage prostredí

Sme tu, aby sme vám pomohli

Získajte odpovede, ktoré potrebujete.


Zavolajte nám: 0800 100 112

Produktová príručka, v ktorej nájdete porovnanie všetkých produktov IBM System Storage