Flash

Urýchlite kľúčové aplikácie a zvýšte výkon

Prečo práve IBM

Spoločnosť IBM sa znova stala lídrom v oblasti transformácie spracovania údajov so systémami Flash – s prelomovou technológiou. Očakáva sa, že spoločnosti presunú prevádzkové informácie na systémy Flash, aby boli v tejto výpočtovej ére schopné súperiť, inovovať a rásť. Vďaka prvotriednemu vývojárskemu tímu (US) a vysoko odolnému úložnému systému na báze technológie Flash spoločnosť IBM uvádza produktovú radu IBM FlashSystem™, ktorá prináša extrémny výkon, funkciu IBM MicroLatency™, vysokú efektivitu a spoľahlivosť podnikovej úrovne.

Čo je nové v oblasti Flash systémov. Kamkoľvek sa pozriete, technológia Flash nám umožňuje udržať krok s dnešnými obchodnými požiadavkami. Pozrite si video (00:00:59)

Poskytovanie služieb v Cloud riešeniach so systémami Flash

Finančná efektivita bez obetovania výkonu

Hospodárnosť systémov Flash

V tomto článku Wikibon sa dozviete, ako spoločnosti zvyšujú svoju efektivitu až o 20 percent

Technológia Flash od IBM


Keď čas sú peniaze

Odstráňte úzke miesta I/O pomocou systémov Flash v bezpečnostnom odvetví

Prečo systémy Flash?

Systémy Flash ponúkajú odpoveď na dnešné požiadavky telekomunikačných spoločností

Kontaktujte IBM

Súvisiace zdroje

Portfólio produktov IBM FlashSystem  • Flash verzus disk

    Flash prekonáva disk, ukážka z laboratórií IBM Research Lab

Ohlásenie IBM Flash Centers of Competency

Získajte viac informácií alebo si naplánujte návštevu a zistite, ako môže IBM Flash optimalizovať vaše podnikanie. Naše pracoviská nájdete na celom svete.

Vyžiadajte si informácie o IBM Flash Center of Competency

Ak sa chcete dozvedieť viac o schopnostiach Proof of Concepts, Custom Client Benchmarks, IT Optimization Assessments, Flash Rapid Assessments a o ďalších schopnostiach, ktoré sú k dispozícii v centrách Flash Centers of Competency na celom svete.

V prípade vášho záujmu vás môže v krátkej dobe kontaktovať zástupca spoločnosti IBM.

Pre úspešné ukončenie transakcie musia byť vyplnené všetky polia označené hviezdičkou (*); ostatné polia sú nepovinné. Ak si neprajete poskytnúť nám tieto povinné informácie, kliknite vo vašom prehliadači na tlačidlo „Späť“, čím sa vrátite na predchádzajúcu stránku, alebo zatvorte okno, či ukončite reláciu prehliadača, v ktorej je táto stránka zobrazená.

Povedzte nám, ako vám môžeme pomôcť

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca IBM a poskytol vám informácie o IBM Power Systems?
Áno, chcem, aby ma kontaktoval zástupca IBM

Súkromie

Spoločnosť IBM a jej pobočky vás môžu na základe vami poskytnutých informácií informovať o produktoch, službách a ponukách IBM.
Odovzdaním tohto formulára súhlasím, že spoločnosť IBM môže spracovať moje údaje vyššie uvedeným spôsobom a v súlade s prehlásením IBM o súkromí.