IBM Storwize V3700

Jednoducho ovládateľné, cenovo dostupné riešenie na ukladanie dát poskytujúce pokročilú funkcionalitu pre malé a stredne veľké podniky

Hlavné charakteristiky

Organizácie všetkých veľkostí sa stretávajú so spravovaním veľkých objemov kritických údajov. Ukladanie týchto údajov však môže byť finančne nákladné a tak návratnosť vloženej hodnoty do uložených dát je čoraz náročnejšia. IT organizácie majú obmedzené zdroje, ale musia byť stále schopné reagovať na dynamické prostredie a konať rýchlo, aby konsolidovali, zjednodušili a optinmalizovali svoje IT infraštruktúry. Nový diskový systém IBM Storwize V3700 poskytuje inteligentnejšie riešenie, ktoré je cenovo dostupné a ľahko nasaditeľné v prostredí u zákazníka.

Storwize V3700, najnovší prírastok do rodiny diskových systémov IBM Storwize, poskytuje efektívne ukladanie dát špeciálne pre potreby malých a stredne veľkých spoločností. Je navrhnutý tak, aby poskytoval organizáciám možnosť skonsolidovať a zdieľať údaje za prijateľnú cenu. Storwize V3700 ponúka pokročilé softvérové funkcie, ktoré je možné zvyčajne nájsť pri drahších systémoch.Hostiteľské rozhranie 1 Gbps iSCSI (voliteľne hostiteľské porty 8 Gb Fibre Channel alebo 10 Gbps iSCSI/Fibre Channel over Ethernet)
Používateľské rozhranie Grafické používateľské rozhranie Storwize V3700
Jeden/dva radiče Duálny radič
Pamäť cache na radič 4 GB rozšíriteľné na 8 GB
Typy diskov Dual portové, vymeniteľné počas prevádzky, 6Gb SAS diskové mechaniky
Podporované diskové mechaniky Riadiaca jednotka malého formátu (SFF) s 2,5-palcovými diskovými mechanikami: Riadiaca jednotka veľkého formátu (LFF) s 3,5-palcovými diskovými mechanikami: Mechaniky SSD:
Maximálny počet podporovaných mechaník
Úrovne RAID RAID 0, 1, 5, 6 a 10
Ventilátory a zdroje napájania Plne redundantné, vymeniteľné počas prevádzky
Podporované dátové skrine Štandardne 19” skriňa do racku §
Softvér pre správu Strojový kód Storwize V3700
Pokročilé funkcie začlenené do každého systému Interná virtualizácia, technológia Thin Provisioning, jednosmerná migrácia údajov a FlashCopy (až 64 cieľov)
Voliteľné pokročilé funkcie* Rozšírenie FlashCopy a Easy Tier
Záruka Hardvér: Softvér:
Rozmery Riadiaca jednotka Storwize V3700
Riadiaca jednotka Storwize V3700 SFF
Prevádzkové prostredie Teplota vzduchu: Relatívna vlhkosť: Elektrické napájanie:
Tepelné vyžarovanie (BTU/hod) Riadiaca jednotka LFF: 1 222
Riadiaca jednotka SFF: 1 383
Podporované systémy Zoznam aktuálne podporovaných serverov, operačných systémov, HBA, klastrovacích aplikácií, adresárov a prepínačov SAN nájdete v centre System Storage Interoperation Center (SSIC).
Riešenia ISV Zoznam kvalitných riešení našich ISV partnerov vrátane prístupu k prehľadu a technického opisu riešení nájdete v knižnici ISV Solutions Resource Library.

§ Pre zaistenie inštalovateľnosti a prevádzkyschopnosti v štandardných dátových skriniach od iných spoločností ako IBM si prečítajte publikácie Storwize V3700 pre všetky špecifické požiadavky na inštaláciu.

* Vyhlásenie o smernici. IBM si vyhradzuje právo na zmeny.

† Aktualizácia záručného servisu prostredníctvom IBM ServicePac® a zmluvy o údržbe.

Funkcia Výhody
Grafické používateľské rozhranie (GUI)
IBM Systems Director
FlashCopy
Technológia Thin Provisioning
Migrácia údajov
Disková jednotka (SSD)

* Štandardne až 64 cieľov FlashCopy alebo viac než 64 rozšírením FlashCopy.

** Migrácia údajov je obmedzená na jednosmernú migráciu z iného, prostredníctvom Fibre Channel protokolu pripojeného, úložného zariadenia na radič V3700 (externé zariadenia pripojené do SAN pomocou Fibre Channel).

Sme tu pre Vás

Tomas Baksa

Peter Madar

System Storage Interoperation Center (SSIC)

Podporované servery, operačné systémy, hostiteľské adaptéry, klastrovacie aplikácie, adresáre a prepínače SAN