IBM Power Systems

Inovácie, ktoré vám pomôžu efektívne využiť vaše údaje

Power Systems sú vhodné pre nasadenie v oblasti Big Data (US) s inovatívnymi funkaciami, ktoré optimalizujú analytický výkon. Poskytujú nadpriemernú hospodárnosť prostredia cloud (US) a schopnosť sa flexibilne prispôsobovať v oblasti bezpečnosti. Ako otvorená serverová platforma (US) v rámci OpenPOWER Foundation, sú Power Systems revolúciou vo vývoji a poskytovaní novej technológie.

Čo ponúkame:


AIX        i for Business        Linux        PowerVM        PowerHA        PowerSC        IBM Systems Director

Prípadové štúdie klientov


Zúčastnite sa našich podujatí

 • Webové videovysielanie Power Systems | 28. apríl

  Inovácie, ktoré Vám pomôžu efektívne využiť vaše údaje

 • Impact2014 | 27. apríl - 1. máj

  Uveďte vaše podnikanie do pohybu. Staňte sa mobilným podnikom.

 • Common | 4. - 7. máj

  2014 Annual Meeting and Exposition – najväčšie stretnutie komunity užívateľov Power Systems

 • Edge2014 | 19. -23. máj

  Popredné podujatie infraštruktúrnej inovácie

 • Power Systems Technical University | 20. - 24. október

  Aktivácia infraštruktúry pre Inteligentnejšie výpočtové systémy

 • Webové vysielanie o optimalizácii Linux

  Zvýšenie obchodnej hodnoty podnikových pracovných zaťažení Linux

 • Školenie Power Systems

  Rozšírte si svoje zručnosti v oblasti AIX, IBM i a Linux


Čo hovoria klienti

„Potrebujeme absolútnu spoľahlivosť výrobnej kontroly… Servery Power Systems si až doteraz viedli výnimočne dobre“ - Xavier Michallet, Soitec

„Spojenie riešení SAP for Banking na technológii IBM Power Systems a DB2 nám ponúka všetku flexibilitu a odolnosť, akú CMBC potrebuje.“ - Chun Guang Yuan, CMBC

Kontaktujte IBM

Spojte sa s IBM Power Systems


Vypočujte si vodcov IBM

Doug Balog, Power Systems GM, hovorí o prostredí cloud a údajoch

Spojte sa s ideovými lídrami

Elisabeth Stahl

Hlavný technický stratég, Performance Marketing

Elisabeth Stahl

Elisabeth Stahl je hlavný technický stratég na oddelení Performance Marketing v skupine IBM Systems and Technology Group a už viac ako 25 rokov pracuje v oblasti výkonu systémov.


Blog Elisabeth - benchmarkingblog

Tento blog slúži na otvorené zdieľanie nápadov súvisiacich s výkonom systémov a jeho meraním. Môžete ju nájsť aj na blogu v lokalite IBM developerWorks - Benchmarking and systems performance (US)


Iné spôsoby ako sa spojiť s Elisabeth


Elisabeth odporúča aj


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.

Steve Will

Hlavný architekt: Operačný systém IBM i

Steve Will

Steve je hlavným architektom operačného systému IBM i, operačného systému pre servery Power Systems používaného stovkami tisícov spoločností po celom svete. Je častým rečníkom na podujatiach klientov, získava informácie o požiadavkách od zákazníckych konzultantov a spolupracuje s odborníkmi v rámci aj mimo spoločnosti IBM na technológiách budúcnosti.


Stevov blog: You and i

Tento blog slúži na diskusiu o témach súvisiacich so systémom IBM i vrátane našej stratégie, výhod architektúry, ohlásení a noviniek. Umožňuje veľkej a oduševnenej komunite užívateľov systému IBM i dávať nám spätnú väzbu, reagovať na to, čo hovoríme, a viesť blog tak, aby bol skutočne len o vás a vašom systéme i.

Iné spôsoby ako sa spojiť so Steveom


Steve odporúča aj


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.

Jeff Scheel

Senior člen technického personálu v centre Linux Technology Centre spoločnosti IBM

Jeff Scheel

Jeff Scheel, senior člen technického personálu v centre Linux Technology Centre spoločnosti IBM, je hlavným architektom platformy PowerLinux. Je zodpovedný za riadenie technologických investícií spoločnosti IBM do platformy PowerLinux a spolupracuje so zákazníkmi a partnermi pri riešení problémov so systémom Linux na serveroch IBM Power Systems a PowerLinux.


Jeffov blog: Komunita PowerLinux (US)

Jeff je častým prispievateľom do blogu komunity PowerLinux v lokalite developerWorks — poskytuje odpovede na časté otázky, zdieľa poznatky získané počas svojich ciest a diskusií s užívateľmi a upozorňuje na kľúčové informácie o produktoch a technické informácie. Pridajte sa do komunity, sledujte ju a spojte sa s inými členmi komunity PowerLinux.

Iné spôsoby ako sa spojiť s JeffomJeff odporúča aj


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.

Nájdite obľúbené IT prostriedky

Pozrite si ďalšie riešenia IT infraštruktúry