Systémy Power Systems

Systém Power analyzuje údaje s cieľom vytvoriť nové príležitosti na zisk

Riešenia IBM Power Systems boli stvorené pre svet, ktorý je neustále v pohybe, ponúkajú servery vybudované na základe otvorených technológií a sú určené pre kľúčové podnikové aplikácie. Tento svet vyžaduje servery navrhnuté pre Big Data, ktoré sú optimalizované, bezpečné a dokážu sa prispôsobiť meniacim sa obchodným požiadavkám. Servery, ktoré ponúkajú špičkovú hospodárnosť cloudu s bezpečnými a otvorenými možnosťami, pričom zároveň integrujú inovácie od rozrastajúceho sa otvoreného ekosystému, ktorý rozširuje portfólio aplikácií a zlepšuje optimalizáciu.

Riešenia Power Systems

“Okamžite!” Mantra dnešného búrlivého sveta. Riešenia IBM Power Systems preto ponúkajú otvorenú platformu inovácií pre organizácie všetkých veľkostí. Poskytujú riešenia, vďaka ktorým môžete aplikácie Big Data a analytické aplikácie, cloudové infraštruktúry a mobilné aplikácie transformovať na konkurenčnú výhodu a to spôsobmi, ktoré doposiaľ neboli možné - okamžite.

Skvelá základňa prostredia cloud

Navrhnuté tak, aby vám pomohli využiť prínos súkromného a hybridného cloudu a využiť bezkonkurenčnú hospodárnosť cloudu.

Náskok pred konkurenciou vďaka rýchlejšiemu získavaniu poznatkov

Zúročte hodnotu údajov a získavajte poznatky rýchlejšie vďaka systémom a riešeniam IBM optimalizovaným pre aplikácie Big Data a analytické aplikácie.

Komunita OpenPOWER Foundation, ktorá má len o čosi viac ako rok, sa stáva čoraz silnejšou. Najnovšie inovácie dosiahnuté vďaka spolupráci niektorých z vyše 100 členov našej komunity, využívajú architektúru POWER s cieľom poskytnúť ohromujúco rozsiahlym hyperscale dátovým centrám a iným technologickým užívateľom vyššiu mieru inovácií, širšie možnosti prispôsobenia a vyšší výkon.

Čo je nové

Analýza UNIX od spoločnosti Gartner

Ako systém AIX neustále rastie na trhu so systémami UNIX

IBM PurePower Systems

Rýchlejšie poznatky v cloude

Prečo záleží na infraštruktúre

Dôležitosť infraštruktúry pri rozširovaní hybridných cloudových prostredí

Výhody škálovateľných serverov POWER8

Nižšie celkové náklady na získanie aplikácií

Rozšírená virtualizácia

Zákaznícke porovnanie systémov vrátane IBM PowerVM

Inovácie a výkonnostné zlepšenia

Návrh systémov IBM Power Systems so zameraním na údaje a OpenPOWER Foundation

IBM Storage for Power Systems

Jedinečná integrácia pre prostredia IBM Power

Financovanie na 24 mesiacov s 0-percentným navýšením

Pre vybrané servery s procesormi POWER8 a POWER7+

Ostaňte v spojení

Spojte sa s expertmi z IBM a zistite, aké majú skúsenosti so systémami Power Systems, AIX, IBM i a Linux. Komunita Power Systems ponúka množstvo spôsobov, ako sa spojiť s ľuďmi, ktorí podobne ako vy hľadajú technické poradenstvo, riešenia problémov, odpovede na svoje otázky a iné.

Zúčastnite sa našich podujatíSpojte sa s ideovými lídramiJeff Scheel

Senior člen technického personálu v centre Linux Technology Centre spoločnosti IBM

Jeff Scheel, senior člen technického personálu v centre Linux Technology Centre spoločnosti IBM, je hlavným architektom platformy PowerLinux. Je zodpovedný za riadenie technologických investícií spoločnosti IBM do platformy PowerLinux a spolupracuje so zákazníkmi a partnermi pri riešení problémov so systémom Linux na serveroch IBM Power Systems a PowerLinux.


Jeffov blog: Komunita PowerLinux

Jeff je častým prispievateľom do blogu komunity PowerLinux v lokalite developerWorks — poskytuje odpovede na časté otázky, zdieľa poznatky získané počas svojich ciest a diskusií s užívateľmi a upozorňuje na kľúčové informácie o produktoch a technické informácie. Pridajte sa do komunity, sledujte ju a spojte sa s inými členmi komunity PowerLinux.


Iné spôsoby ako sa spojiť s Jeffom


Jeff odporúča aj


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.

Elisabeth Stahl

Hlavný technický stratég, Performance Marketing

Elisabeth Stahl je hlavný technický stratég na oddelení Performance Marketing v skupine IBM Systems and Technology Group a už viac ako 25 rokov pracuje v oblasti výkonnosti systémov.


Blog Elisabeth - benchmarkingblog

Tento blog slúži na otvorené zdieľanie nápadov súvisiacich s výkonom systémov a jeho meraním. Môžete ju nájsť aj na blogu v sekcii IBM developerWorks - Benchmarking and systems performance


Iné spôsoby ako sa spojiť s Elisabeth


Elisabeth odporúča aj


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.

Steve Will

Hlavný architekt: Operačný systém IBM i

Steve je hlavným architektom operačného systému IBM i, operačného systému pre servery Power Systems používaného stovkami tisícov spoločností po celom svete. Je častým rečníkom na podujatiach klientov, získava informácie o požiadavkách od zákazníckych konzultantov a spolupracuje s odborníkmi v rámci aj mimo spoločnosti IBM na technológiách budúcnosti.


Stevov blog: You and i

Tento blog slúži na diskusiu o témach súvisiacich so systémom IBM i vrátane našej stratégie, výhod architektúry, ohlásení a noviniek. Umožňuje veľkej a oduševnenej komunite užívateľov systému IBM i dávať nám spätnú väzbu, reagovať na to, čo hovoríme, a viesť blog tak, aby bol skutočne len o vás a vašom systéme i.


Iné spôsoby ako sa spojiť so Steveom


Steve odporúča aj


* Informácie uvedené na stránkach nepatriacich spoločnosti IBM sú nezávislé od spoločnosti IBM a nemusia vyjadrovať názory, postoje alebo stratégie spoločnosti IBM.