Na hlavný obsah

Introducing IBM Power Systems: the right equation for Mid-Sized Businesses

Uvádzame Novú IBM „Výkonovú rovnicu“ Introducing the New Power Equation from IBM

Power6 - built on POWER

Zákazníci, ktorí si vybrali systémy na báze architektúry IBM Power Architecture® vedia, že dokážu vďaka nim maximalizovať návratnosť svojej investície. Vedia, že vďaka výnimočnej výkonnosti, vysokej spoľahlivosti a energetickej efektívnosti svojho servera môžu rýchlo reagovať na meniace sa trhové prostredie a naplno sa venovať svojmu rastu.

Mnohí z nich využívajú svoj server pre spúšťanie svojich aplikácií vo viacerých operačných systémoch - IBM AIX, IBM i (predtým i5/OS) a Linux. Z fyziky vieme, že Výkon = Práca / Čas. Uživatelia serverov od IBM poznajú aj inú rovnicu... Výkon = i + pPower = i + p

Výkon = i + p
IBM ohlásila prvý server z novej generácie IBM Power Systems. Ide o novú platformu, ktorá ponúka zaujímavé možnosti firmám všetkých veľkostí. IBM Power Systems predstavuje zjednotenie úspešnej integrovanej platformy IBM System i s rýchlo rastúcou platformou pre operačný systém UNIX, IBM System p.

Teraz môžte využiť výhody jedinej, energeticky výhodnej a jednoducho implementovateľnej platformy pre všetky vaše Unixové, Linuxové a i aplikácie. Prvými členmi novej rodiny sú IBM Power 520 Express, IBM Power 550 Express a IBM BladeCenter JS12, ktoré prichádzajú na trh so silným virtualizačným nástrojom PowerVM. Všetky tieto servery sú navrhnuté tak, aby umožnili svojim užívateľom - primárne z prostredia malých a stredne veľkých firiem - sústrediť sa na vlastné podnikanie namiesto svojej infraštruktúry.

Týmto ohlásením IBM zdôrazňuje svoj záväzok voči užívateľom servera System i, pretože IBM i operating system (predtým i5/OS) je spolu s AIXom a Linuxom jedným z hlavných operačných systémov dostupných na Power Systems. V marci tohoto roka IBM dokonca uviedla novú verziu tohoto operačného systému IBM i 6.1, čo len potvrdzuje podporu a vývoj integrovaného operačného systému, ktorý ocenili užívatelia AS/400, iSeries a System i v priebehu viac než 20 rokov.

Sme tu, aby sme vám pomohli

Získajte odpovede, ktoré potrebujete.


Zavolajte nám: 0800 100 112

The New Power Equation

IBM Power Systems (US)
Uvádzame nová platformu, ktorá je vhodná pre všetky spoločnosti.

Power 520 Express (US)
Ideálna platforma pre aplikácie pobočkových sietí, databázy, alebo kompletný podnikateľský systém.

Power 550 Express (US)
Vhodná platforma pre databázový server ponúkajúca veľký výkon aj kapacitu.

BladeCenter JS12 Express blade
Flexibilná, energeticky nenáročná platforma vhodná na konsolidáciu viacerých operačných systémov.

IBM Obchodni partneri o novej rovnici pre vykon (US)
Prečítajte si aké riešenia ponúkajú IBM Obchodní partneri pre platformu Power Systems.