Rozwiązania do przechowywania danych

Świat jest zalewany przez ocean danych. Ustrukturyzowane lub nie, generowane wewnętrznie lub tworzone przez innych, przechowywane w centrum przetwarzania danych albo w chmurze — dane zawsze są fundamentem biznesowego wykorzystania technologii kognitywnych. Wydobywając wartościowe spostrzeżenia i weryfikując pomysły na podstawie olbrzymiego wolumenu danych, technologia kognitywna może pomagać w szybkim podejmowaniu decyzji poprzez przekształcenie danych w praktycznie użyteczne informacje.

Pamięci masowe IBM zapewniają szybki i wydajny dostęp do danych dzięki elastycznym i efektywnym rozwiązaniom z zakresu chmury hybrydowej i pamięci masowych zdefiniowanych programowo. Integracja danych pochodzących z różnych architektur pozwala pamięciom masowym IBM szybciej udostępniać wyniki pogłębionych analiz, co pozwala zyskać przewagę nad konkurencją i stać się liderem w dobie ery kognitywnej.

Rozwiązania do przechowywania danych

Chroń dane
zgodnie z przepisami

Nowe rozporządzenie RODO wpłynie na Twoją działalność, ale pamięci masowe flash od IBM pomogą Ci przygotować się na zmiany.

Rozwiązania z dziedziny pamięci masowych

Pamięci masowe IBM zapewniają szybki i wydajny dostęp do danych dzięki elastycznym i efektywnym rozwiązaniom z zakresu chmury hybrydowej i pamięci masowych zdefiniowanych programowo.

Dostępność danych

Spraw, by zatrudnione zespoły efektywnie zarządzały tworzeniem i odtwarzaniem kopii zapasowych oraz poziomami usług — w sposób przynoszący korzyści Twojemu przedsiębiorstwu.

Pamięć masowa zdefiniowana programowo

Wdrożenie elastycznej infrastruktury oferowanej przez lidera w dziedzinie pamięci masowych zdefiniowanych programowo pozwala przygotować się na rozbudowę i zmiany w infrastrukturze.

Przechowywanie wielkich zbiorów danych

IBM Spectrum Storage pozwala uprościć przechowywanie nieustrukturyzowanych danych, wdrażanie nowych aplikacji i nadzorowanie kosztów.

Pamięci masowe w chmurze

Proste i bezpieczne budowanie skalowalnych, elastycznych chmur.

Pamięć masowa w chmurze hybrydowej

Poznaj szeroką gamę oferowanych rozwiązań — od prostych, gotowych do wdrożenia lokalnego i w chmurze, przez pamięci masowe zdefiniowane programowo, po pamięci masowe dostępne w modelu usługowym.

Pamięć obiektowa

Obiektowa pamięć masowa pozwala uzyskiwać dostęp do danych przy użyciu identyfikatorów oraz płaskiej struktury danych umożliwiającej masowe skalowanie pamięci masowej.

Tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych

Rozwiązania IBM w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych oraz usuwania skutków awarii i katastrof ułatwiają zarządzanie większą ilością danych, ponieważ wymagają mniej rozbudowanej infrastruktury i uproszczonej administracji.

Ciągłość biznesowa

Dowiedz się, jak rozwiązania IBM do zapewniania ciągłości biznesowej pomagają uniknąć kosztowych przestojów spowodowanych nieprzewidzianymi awariami.

Szyfrowanie danych

Dowiedz się, jak rozwiązania IBM w dziedzinie pamięci masowych do szyfrowania i zabezpieczania danych mogą chronić dane przez ich kradzieżą lub utratą.

Wirtualizacja pamięci masowej

Dowiedz się, jak półprzewodnikowe pamięci masowe zwiększają wydajność, ograniczając generowane koszty.

Rozwiązania w dziedzinie pamięci masowych od niezależnych twórców oprogramowania

Poznaj rozwiązania IBM oferowane przez niezależnych twórców oprogramowania, partnerów i dostawców rozwiązań.

Program Ready for Partner

Sprawdzone pamięci masowe i rozwiązania zdefiniowane programowo dla klientów IBM, opracowane w ramach inicjatywy IBM Solution Partner Ecosystem.

Co nowego

Nowa generacja napędu taśmowego IBM oparta na technologii LTO Ultrium

Ogranicz koszty generowane przez pamięć masową i uprość zarządzanie danymi dzięki nowemu napędowi taśmowemu IBM TS2280. Wykorzystuje on nową generację technologii LTO Ultrium 8, która pozwala przechowywać do 30 TB skompresowanych danych na kasecie.

Pierwsze miejsce w zestawieniach Gartner Magic Quadrant (2017) poświęconych macierzom półprzewodnikowym oraz rozwiązaniom w dziedzinie tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych w centrach przetwarzania danych

IBM ogłoszono liderem dwóch segmentów rynkowych. Pobierz raport Gartner Magic Quadrant poświęcony macierzom półprzewodnikowym lub rozwiązaniom w dziedzinie tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych w centrach przetwarzania danych.

Uwolnij potencjał środowiska mainframe

Systemy IBM DS8880F zapewniają zoptymalizowaną integrację z nowymi maszynami mainframe z14, oferując znakomitą wydajność, obsługę pamięci masowej w chmurze hybrydowej i bezpieczeństwo transakcji.

Poznaj ekspertów

Wizjoner i ekspert

WOODY HUTSELL

WOODY HUTSELL

Menedżer ds. strategii i wdrażania gamy produktów FlashSystem


Informacje

Woody Hutsell wnosi do IBM ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Przeszedł do IBM z firmy Fusion-io, w której pracował jako dyrektor zarządzania produktami odpowiedzialny za dedykowane urządzenia zintegrowane z oprogramowaniem. Woody Hutsell przez 10 lat pracował w firmie Texas Memory Systems, gdzie doszedł do stanowiska prezesa i zasiadał w zarządzie. Ponadto przez osiem lat pracował w firmie Deloitte Consulting na różnych stanowiskach doradczych związanych z branżą IT. Woody Hutsell ukończył informatykę na Uniwersytecie Teksańskim, uzyskując tytuł MBA.

Wizjoner i ekspert

RICHARD SWAIN

RICHARD SWAIN

Naczelny inżynier w atlantyckim zespole ds. pamięci masowych


Informacje

Richard zajmuje się w IBM promocją technologii NAS. Od bezpośredniej pracy z klientami po liczne wystąpienia — Richard zawsze poszukuje styku między technologią a przyszłymi potrzebami. Z branżą IT jest związany od 14 lat i miał już do czynienia ze wszystkimi jej obszarami, takimi jak sieci, bazy danych, tworzenie aplikacji i zarządzanie. Obecnie jest zaangażowany w promocję produktu SONAS i pracuje w Research Triangle Park jako inżynier systemów pamięci masowych.

Wizjoner i ekspert

Elisabeth Stahl

Elisabeth Stahl

Naczelny strateg; starszy specjalista IT


Informacje

ELISABETH STAHL jest naczelnym strategiem w dziale IBM Systems and Technology Group i zajmuje się wydajnością IT od ponad 25 lat.