IBM eX5: x86 serverių žaidimo taisyklės pasikeitė

Sumanios sistemos sumanesnei planetai


Kodėl IBM „BladeCenter“?

Ploni, “karšto” keitimo “blade” serveriai telpa į vieną šasi kaip knygos į knygų lentyną – ir kiekvienas yra nepriklausomas serveris su savo procesoriumi, atmintimi, vidiniais diskais, tinklo kontroleriais, operacine sistema ir savo uždaviniais. Blade serveris paprastai įsideda į šasi talpyklą ir įsijungia į centrinę šasi plokštę, pasidalindamas maitinimą, ventiliatorius, diskelių diskasukį, jungiklius ir stotis su kitais “blade” serveriais.

“Blade” nauda yra akivaizdi kiekvienam, kuris turi išvedžioti šimtus kabelių tarp stovų, norint pridėti ar pašalinti serverius. Kadangi dalinamasi jungikliais ir maitinimo blokais, atlaisvinama daug vietos - ir “blade” serveriai daug lengviau suteikia didesnį tankį.

„BladeCenter“ blokas

Penki pasirinkimai, įskaitant duomenų centrų blokus, saugyklas arba nuotolines vietas ir netradicines aplinkas, leidžia lengvai rasti jūsų reikmes atitinkantį sprendimą – tiesiog išsirinkite tinkamą variantą.

Moduliniai serveriai

Platus modulinių serverių pasirinkimas, įskaitant turinčius „Intel® Xeon®“, „AMD Opteron™“, „IBM POWER6™“, „PowerXCell™“ ir „Cell/B.E.™“ procesorius, suteiks galimybę vykdyti įvairaus darbo krūvio užduotis vienoje architektūroje.

„BladeCenter Open Fabric“

Integruotame serverio I/O pakete, pagrįstame atvira technologija, pateikiamas išsamus tarpusavio jungčių ir sumaniųjų valdymo įrankių rinkinys, padedantis vykdyti įmonės veiklą.

Esame pasiruošę padėti

Kreipkitės į IBM verslo partnerius