Systémy IBM

Na výbere IT infraštruktúry záleží

Navigácia v primárnych záložkách

Kontaktujte nás, ak chcete začať


My tomu hovoríme Inteligentnejšie výpočtové systémy. Cloud. Údaje. IT prostredie. Výpoštové systémy. Správa. Siete. Storage. Systémy a storage. Power Systems. System z. Pureflex System. System x. Blade servery. System storage. Cloud Údaje Výpoštové systémy. Správa. Siete. Storage. Power Systems. System z Pureflex System System x Blade servery System storage

Vyberte si systémy IBM na transformáciu svojho IT prostredia

V dobe cloudu, technológie Big Data a analýzy skutočne záleží na vašich rozhodnutiach v oblasti IT. Ak si vyberiete systémy IBM ako základ pre vašu výpočtovú, sieťovú a storage infraštruktúru, budete môcť využiť potenciál týchto transformujúcich iniciatív.

Spoločnosť IBM pomáha zákazníkom budovať efektívne a odolné IT prostredia s inteligentnými servermi a storage systémami, ktoré umožňujú zamestnancom zdieľať informácie, zabezpečovať transakcie a okamžite získavať poznatky.

Pozrite si naše najnovšie ohlásenie.

Prezrite si systémy a storage zariadenia IBM

IBM Systems

IBM Systems

IBM Systems

IBM Systems

IBM Systems

IBM Systems

Webcast o prelomových technológiách

IBM Systems

Na vašich rozhodnutiach v oblasti IT infraštruktúry záleží. Zaregistrujte sa pre záznam z webcastu a zistite viac o prelomových systémoch, storage zariadeniach a sieťových technológiách spoločnosti IBM.