IBM sistēmas

Jūsu izraudzītajai IT infrastruktūrai ir nozīme

Sazinieties, lai sāktu darbu

IT infrastruktūra ir nozīmīga, jo uzņēmējdarbības rezultāti ir nozīmīgi.

Mākoņrisinājumiem. Lielajiem datiem un analītikai. IBM sistēmas palīdz sadarboties ar klientiem un partneriem, izvērst darbību un atbalstīt darbiniekus, | jo uzņēmējdarbības rezultāti ir nozīmīgi.Lai nodrošinātu reāllaika informāciju, dalītos informācijā, atbalstītu īpaši drošas transakcijas un uzlabotu IT saimniecību, jūsu rīcībā ir jābūt elastīgai, ātrai un saprātīgi atvērtai infrastruktūrai.

Paziņojums par jauniem mākoņu un analītikas infrastruktūras hibrīdrisinājumiem

Paātriniet jaunievedumu ieviešanu, informācijas apstrādi un pārveidojiet savu infrastruktūru. IBM Power Systems, Storage, Platform Computing un System z risinājumu komandas jums ir sagādājušas jaunumus. Izlasiet paziņojumu. (U.S.)

IBM sistēmu datu glabāšanas iekārtu pārlūkošana

Skatieties. Lasiet. Uzziniet vairāk par IBM tehnoloģijām.

6 galvenās infrastruktūras izvēles iespējas, kas ļauj risināt uzņēmuma aktuālos uzdevumus

Šie seši populārākie infrastruktūras risinājumi var nodrošināt vērā ņemamus rezultātus neatkarīgi no tā, vai tos izmantosit mākoņrisinājumu, lielo datu vai analītikas kontekstā.

Uzzināt vairāk (US)

Labāki mākoņrisinājumu un lielo datu pārvaldības veidi

IBM paziņo par sistēmu un datu glabāšanas iekārtu uzlabojumiem — tie ir atvērti, pielāgoti mākoņrisinājumiem un gatavi reāllaika informācijas iegūšanai no datiem

Lasīt maija paziņojumu (US)

Lieldatoru 50 gadu jubileja

Jau pusgadsimtu IBM lieldators ir devis iespēju risināt neparastus uzdevumus, tādējādi nodrošinot būtiskus pavērsienus uzņēmējdarbībā, rūpniecībā un sabiedrībā.

Uzziniet, kā System z joprojām nodrošina lieliskus rezultātus

Apmeklēt Enterprise2014
6.–10. oktobris, Lasvegasa

Pasākums Enterprise2014 kopīgā vērienīgā uzņēmumu līmeņa infrastruktūras pasākumā apvieno IBM System z, IBM Power Systems tehnisko universitāšu darbu un uzņēmumu vadītāju sanāksmi.

Reģistrēties tūlīt (US)

Atrodiet piemērotāko mākoņrisinājumu, veicot 5 vienkāršas darbības

Viena mākoņrisinājuma infrastruktūra nav piemērota visām darba slodzēm. Šīs darbības var palīdzēt IT speciālistiem atrast uzņēmuma vajadzībām piemērotāko mākoņrisinājumu.

Papildinformācija (US)

Paskatieties no cita skatpunkta

Vai vēlaties uzlabot savas zināšanas par mākoņrisinājumiem, lielajiem datiem, analītiku vai IT infrastruktūru? IBM piedāvā speciālistu sagatavotas tīmekļa apraides.

Skatīties tīmekļa apraižu atkārtojumus (US)

Peļņas gūšana no lielajiem datiem un analītikas: 5 darbības, lai sāktu darbu

Lai sāktu aktīvi izmantot lielos datus un analītikas iespējas, vispirms novērtējiet jūsu rīcībā esošo tehnoloģiju, personālu un procesus. Šīs piecas darbības var paātrināt novērtēšanu.

Uzzināt vairāk (US)

Infrastruktūra ir svarīga: mīts vai patiesība?

Infrastruktūra ir svarīga: mīts vai patiesība?

Nepareizu priekšstatu par IT infrastruktūru ir ne mazums, jo īpaši — runājot par mākoņrisinājumu, lielo datu izmantošanas un analītikas ieviešanu. Uzziniet patiesību.

Papildinformācija (US)

IBM x86 serveru pāreja uz Lenovo

Vai jums ir jautājumi par plānoto pāreju? Ir pieejami vadītāju sagatavoti videoklipi, atšifrējumi, informācija presei un papildinformācija.

Apmeklēt pārejas tīmekļa vietni (US)