IBM Mainframe50. Počítače mainframe jsou hybnou silou pokroku. Zjistěte z jakého důvodu

IBM Mainframe50

Počítače mainframe jsou hybnou silou pokroku
 

IBM Mainframe50

Počítače mainframe jsou hybnou silou pokroku


Podniková strategie IT pro
digitální epochu

Oznámení nabídky nových systémů zEnterprise

 

Podniková strategie IT pro digitální epochu

Podívejte se na nové a rozšířené nabídky


Přednosti podnikových systémů pro chytřejší planetu

IBM spolupracuje se vzdělávacími institucemi a zákazníky po celém světě s cílem připravit studenty na úspěšnou pracovní kariéru ve světě technologií

 

Přednosti podnikových systémů pro chytřejší planetu

IBM spolupracuje se vzdělávacími institucemi a zákazníky po celém světě s cílem připravit studenty na úspěšnou pracovní kariéru ve světě technologií

Proč mainframové systémy System z

Usnadněte integraci provozních dat s analýzami a umožněte bezpečné poskytování cloudových služeb na bázi mainframových řešení a serverů IBM System z při průběžném vytváření úspor a přidané hodnoty. Výhody platformy System z (US).


Soutěž "Master the Mainframe"

IBM MASTER THE MAINFRAIME

Nová generace získává potřebné dovednosti v podnikovém zpracování dat prostřednictvím soutěže IBM Master the Mainframe.

Objevte tu nejlepší nabídku pro cloudy na platformě Linux

Robert Frances Group ukazuje, jak pomocí produktu IBM Enterprise Linux Server snížit celkové náklady vlastnictví až o 50 %.

Co nabízíme

Řešení

Zprávy analytiků a dokumenty White paper

V hledáčku zájmu

Galerie video souborů

Zhlédnout video

IBM Mainframe: Výjimečné může být realitou

Zhlédnout video

Generace z — nová vlna inovátorů s podporou systémů mainframe

Zhlédnout video

Špičkoví hráči v odvětví inovují s produkty IBM System z

Zhlédnout video

IBM zIQ — Zvládnete pět minut bez použití počítačů mainframe?

Zhlédnout video

SinfoniaRx podněcuje růst s řešením Enterprise Linux Server

Zhlédnout video

Enterprise Linux Server a IBM Wave for z/VM nabízí jednodušší správu IT

Zhlédnout video

Whitecube a zEnterprise: Zlepšování zkušeností zákazníků

Zhlédnout video

Brazilská společnost přechází na IBM System z, aby zvládla rychlý růst podniku

Zhlédnout video.

Zjistěte další informace o tom, jaké hodnoty přináší zEnterprise vašemu podniku

Zhlédnout video.

Expert na platformu System z Christy Joy Shroeder hovoří o schopnostech nového systému zBC12

Zhlédnout video.

Vedoucí pracovníci organizací používajících IBM System z hovoří o přednostech platformy zEnterprise

Zhlédnout video.

IBM zEnterprise: Úspěchy z roku 2012 pokračují senzací roku 2013

Zhlédnout video.

Video: Užitná hodnota systému IBM zEnterprise EC12

Zhlédnout video.

Honolulu implementuje soukromý cloud na systému Linux

Další zprávy analytiků

Clabby Analytics: "Platforma IBM zEnterprise EC12: Přehled technologie/strategie" (PDF, 403KB)

Odvětvový analytik Joe Clabby hodnotí nový systém IBM zEnterprise EC12 z pohledu technologií, strategie a ceny.

Forrester: Soukromý cloud a mainframe

Hybridní infrastruktura poskytuje vysokou spolehlivost a bezpečnost.Gartner: Absolvujte proces identifikující vhodnost migrace na systém mainframe pro vaše potřeby

Přečtěte si postřehy společnosti Gartner o klíčových činitelích, které je nutno brát v úvahu při posuzování migrace na systém mainframe.

IBM’s Mainframe: Still Going Strong After All These Years (Počítače mainframe od IBM: Stále pevné v kramflecích i po letech) (PDF, 282KB)

Tento dokument od analytika Davida Hilla ze společnosti Mesabi Group pojednává o přetrvávajícím významu řešení IBM zEnterprise a přidané hodnotě produktu IBM DB2 Analytics Accelerator for z/OS.

Independent Assessment: zEnterprise BladeCenter Extension (zBX): důvod k zavedení hybridního zpracování dat (PDF, 517KB)

Tato studie od analytika organizace Independent Assessment Alana Raddinga popisuje postup a výhody hybridního zpracování dat za pomoci řešení IBM zEnterprise a zEnterprise BladeCenter Extension (zBX).

ITIC: Server IBM zEnterprise EC12 poskytuje dokonalou spolehlivost a zabezpečení (PDF, 251KB)

ITIC informuje, že systém zEC12 poskytuje klientům výpočetní kapacitu, výkon a téměř dokonalou spolehlivost a zabezpečení, jež vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších pracovních zátěží.

Potřebujete asistenci?


Události a webová vysíláníSpojte se s odborníky na platformu System z

Udržujte těsný kontakt s IBM System z

Komunita se vyjadřuje

"V rámci tohoto cyklu oznámení produktů System z přichází IBM s několika smělými prohlášeními nejen k novému základnímu systému zBC12, ale i řadě paušálních vylepšení. Díky těmto vylepšením dokáže portfolio produktů zEnterprise energicky řešit nově vznikající úlohy moderních podniků, které procházejí transformací ve snaze zvládnout nové způsoby účinného zapojení zákazníků. Řada těchto vylepšení je poskytována prostřednictvím nového systému z/OS verze 2.1."

- Mike Kahn,
ředitel společnosti, Clipper Group

"Používáme nejrůznější komponenty zabezpečení platformy zEnterprise, které napomáhají snížit celkové riziko. Jde například o šifrování na platformě zEnterprise, protože pro naši společnost je zásadní chránit soukromá data zákazníků uložená na našem počítači mainframe nebo zasílaná dalším subjektům ke zpracování."

- Todd Handel
ředitel, strategie a architektura IT,
SC Data Center,
Colony Brands

"Díky operačnímu systému Linux a IBM z/VM® na platformě IBM System z vytvořilo naše město speciální prostředí cloudu poskytující přizpůsobitelnou a zabezpečenou samoobslužnou platformu, na které mohou zaměstnanci vyvíjet aplikace typu open source. Architektura cloudu také umožnila široké veřejnosti vytvářet a implementovat aplikace zaměřené na občany."

- Gordon Bruce,
ředitel pro informatiku (CIO)
oddělení pro informační technologie Honolulu

"Na platformě System z jsme implementovali produkční prostředí pro obchodní analýzy za pouhých 11 dnů, získali jsme tak efektivní platformu zaručující flexibilitu, dostupnost a spolehlivost požadovanou našimi uživateli. Vytvoření nového serveru Cognos dříve trvalo měsíce, nyní je hotové v řádu hodin."

- Adrienne DiPrima,
manažer, podpora strategických technologií, Miami Dade

"RFG je toho názoru, že nový systém IBM zEnterprise BC12 by měl být považován za průlomovou technologii pro aplikace od středně velkých podniků výše. Využití systému zBC12 v roli podnikového datového serveru může snížit provozní náklady o polovinu a současně nabídnout jednotný zdroj dat. Společnosti získají nástroj k poskytování lepších zákaznických služeb i ke zvýšení kvality dat."

- Cal Braunstein,
předseda a generální ředitel, Robert Frances Group

"Systém IBM zEnterprise EC12 zhmotňuje všechny hlavní přednosti, kterými se platforma System z odlišuje od konkurence: výkonné zpracování dat; zvýšenou spolehlivost, dostupnost a provozuschopnost; vyšší úroveň zabezpečení; efektivní škálovatelnost; a především pak schopnost optimálně provozovat a spravovat nejširší pracovní zátěž v rámci platformy System z a heterogenních prostředí."

- Joe Clabby,
prezident společnosti, Clabby Analytics

"Na našich dvou počítačích mainframe je hostováno 100 virtuálních serverů. Nahrazují nejméně 50 málo využívaných strojů typu x86... to skutečně znamená efektivnější využití prostředků daňových poplatníků."

- Tim Simpson,
manažer IT podpory, městská rada IT Dundee

"Hodnota informačního systému spočívá v tom, jak účinně a za jakých nákladů dokáže zpracovávat pracovní zátěž. Díky novým vylepšením softwaru IBM v oblasti analýz, mobilního zpracování dat, cloudů a zabezpečení, stejně tak jako novému a levnějšímu systému IBM zEnterprise BC12, přináší IBM do tohoto odvětví jeden z nejefektivnějších a cenově nejdostupnějších prostředí informačního systému."

- Joe Clabby,
prezident společnosti, Clabby Analytics

Ve zprávách

Willie Favero

Sr Certified IT Specialist, DB2 for z/OS

Willie Favero

Willie Favero momentálně působí jako starší certifikovaný specialista IT a poradce pro software týmu SWAT, který se zaměřuje na datové sklady pro System z v laboratořích IBM v Silicon Valley. *


Maximalizace užitné hodnoty DB2 pro z/OS a System z

Tento blog slouží k otevřené výměně názorů na téma implementace pracovní zátěže na platformě DB2 for z/OS.


Další možnosti jak se spojit s Williem


*Příspěvky vkládané na jiných stránkách je třeba chápat jako materiály nezávislé na IBM, které nemusejí vyjadřovat postoje, strategie či názory IBM.

Roland Seiffert

Řešení na platformě IBM System z, optimalizovaná podle pracovní zátěže
IBM Systems Optimization Competency Center

Roland Seiffert

Roland je technickým vedoucím divize nové organizace IBM Systems Optimization Competency Center v německém Böblingen. Zaměřuje se na rozvíjení strategie obchodních analýz na platformě IBM System z prostřednictvím optimalizované integrace.

V poslední době byl Roland v základním týmu návrhářů platformy zEnterprise, kde působil jako architekt integrace a správy hypervizoru pro systémy integrované s produkty zBX. Byl rovněž vedoucím architektem hybridních technologií pro Linux on System z — se zaměřením na efektivní využití heterogenních struktur a struktur hostitel/optimalizátor v prostředí hybridní pracovní zátěže. *


*Příspěvky vkládané na jiných stránkách je třeba chápat jako materiály nezávislé na IBM, které nemusejí vyjadřovat postoje, strategie či názory IBM.