Proč právě Z?

Důvěryhodnost je devizou digitální ekonomiky

Svět se nachází uprostřed období změn. Ty na nás mají zásadní dopady jako na jednotlivce, podnikovou sféru i nejširší společnost. S tím, jak se podniky přizpůsobují možnostem využívání digitálního prostředí, se právě důvěryhodnost stává měnou, která řídí tuto novou ekonomiku. S platformou IBM Z, jakožto základnou vašeho podnikání, máte dobře nakročeno k budoucím úspěchům.

 
 

Světové podniky věří platformě IBM Z

 

Technologie blockchain je zde. Jste připraveni?

Technologie blockchain je budoucnost - a vy to dobře víte. Máte však tu správnou platformu? Je dost rychlá? Je zabezpečená?

Při nasazování technologie blockchain se můžete spolehnout na šifrování, zabezpečení a spolehlivost platformy IBM Z. A také můžete bez potíží integrovat data technologie blockchain s transakčními daty, které na mainframové platformě Z již máte.

Hybridní cloud je rychlou cestou k přidané hodnotě

Cloudy však nejsou všechny stejné. Věděli jste, že cloud na platformě IBM Z znamená o 50 % nižší náklady na infrastrukturu cloudu než alternativní řešení?

Platforma IBM Z nabízí rychlou implementaci vedoucí k rychlejšímu dosažení zisku, vysoce zabezpečené prostředí na ochranu před hrozbami a otevřenou sadu softwaru na podporu nejširšího výběru aplikací.

Služby DevOps pro nepřetržité poskytování softwarových inovací

Pokud podniky chtějí v konkurenčním prostředí uspět, musejí najít odpověď na požadavky digitální revoluce. Vaším úkolem je proto zrychlit tempo inovací a zároveň zajistit stabilitu hlavních podnikových systémů.

Služby DevOps for IBM Z nabízejí rámec pro transformaci dodávek softwaru prostřednictvím plánování, vývoje, testování a provozu softwaru na různých platformách.

Je váš podnik připraven čelit kybernetickým hrozbám?

Zákazníci IBM Z jsou klidnější při vědomí toho, že provozují nejdůvěryhodnější platformu světa. Ta představuje hnací sílu v oblasti zabezpečení, navrženou na ochranu vašeho podnikání i přes veškeré složitosti prostředí, omezené personální možnosti a limitovaný rozpočet. Přejděte na IBM Z a odpovězte na všudypřítomné požadavky šifrování a zabezpečení s důvěryhodností, kterou vaši zákazníci požadují.

Jak se vypořádat s reálnými problémy pomocí analýz a strojového učení

Data proudí ze všech koutů vaší organizace. Jak tato data převedete ve skutečné poznatky? Strojové učení dodává systémům schopnost učit se i bez psaní konkrétních programů, čímž dostáváte do rukou mocný nástroj s minimálními nároky na lidskou práci. Díky platformě Z můžete těžit z řešení, která využívají váš stávající personál, procesy a infrastrukturu k dalšímu postupu na digitální cestě.

Ještě lepší open source

Hledáte řešení typu open source – s mimořádným zabezpečením dat, vysokou dostupností a špičkovým výkonem?

Využijte výhod jedinečných schopností a silných stránek mainframů IBM Z . Budete překvapeni, jakých úspor nákladů a kvality služeb můžete dosáhnout.

Omezte svá zranitelná místa

Někdy je velmi těžké spravovat komplexní hybridní prostředí a snažit se dosáhnout integrovaného provozu IT vč. optimalizace.

IBM Z nabízí řešení pro správu výkonnosti, pokročilou automatizaci a prediktivní analýzy IT, čímž pomáhá maximalizovat dostupnost služeb požadované úrovně napříč celým podnikem. Takže nyní můžete předpovídat změny ve vašem provozu IT – a přijmout preventivní opatření k tomu, abyste zamezili výpadkům a dosáhli co nejvyšší efektivity.

Co nabízíme: Důvěryhodné systémy a software

Doporučený hardware

Mainframe z14

Představujeme nový podnikový server třídy mainframe a vaši základnu důvěryhodného prostředí v digitálním světě.

Doporučený software

IBM Machine Learning for z/OS

Představujeme nový software s rozšířenou inteligencí k získávání vysoce kvalitních prediktivních poznatků.

Podívejte se, co je nového a co bude dál

Hackathon

Frame puštěný z řetězu. Zapojte se do globálního virtuálního hackathonu.

Video

Rychlý vývoj a zlepšování analytických modelů.

Zkušenosti zákazníků

Pojišťovací společnost Donegal Insurance podporuje růst pomocí ultra-stabilní platformy.

Webcast

Zabezpečení začíná v datovém centru. Všechno to zašifrujte.

Matt Whitbourne

Matt Whitbourne
Strategie správy služeb na platformě Z

X

Frank deGilio

Frank deGilio
Hlavní architekt cloudových systémů IBM

Linkedin:

Donna Dillenberger

Donna Dillenberger
IBM Fellow

v BG

Michael Jordan

Michael Jordan
Distinguished Engineer Z Security

LinkedIn: