Sítě SAN (Storage Area Network) typu Fibre Channel

Portfolio produktů SAN na podporu požadavků virtualizace, cloudů a nástup Big Data

Proč právě IBM

Produkty a řešení IBM SAN poskytují integrovaná řešení sítě SAN pro malé/střední firmy i podniky. Přinášejí víceprotokolová lokální, kampusová, metropolitní a globální síťová prostředí úložišť. Další informace (US)

Nejnovější nabídky produktů SAN

Technologie Fabric Vision

Technologie Fabric Vision představuje pokrokové hardwarové a softwarové řešení spojující přednosti našich řešení Fibre Channel Gen 5 typu b, Fabric OS® (FOS) a IBM Network Advisor. Administrátorům pomáhá předcházet případným problémům, maximalizovat výkon aplikací a omezit provozní náklady díky pokrokovým funkcím diagnostiky, monitorování a správy.

Součástí technologie Fabric Vision je diagnostika ClearLink Diagnostics, sada MAPS (Monitoring and Alerting Policy Suite), Flow Vision, detekce kritických míst, panel dashboard s okamžitým přehledným zobrazením a korekce chyb FEC (Forward Error Correction). Zjistěte, jak nové technologie zásadně zjednodušují implementaci a správu sítí SAN, snižují náklady a nabízejí výjimečný přehled a informace o celé síti pro ukládání dat. Projděte si stránky produktů IBM System Storage SAN768B-2 a SAN384B-2 (US), IBM System Networking SAN96B-5 (US), IBM System Storage SAN48B-5 (US), IBM System Networking SAN24B-5 (US) a IBM System Storage SAN06B-R (US), které se v rámci nového řešení integrují s technologiemi Fabric Vision, FOS 7.2 a IBM Network Advisor V12.1 (US).

Cisco MDS 9710 Multilayer Director for IBM System Networking (US)

MDS 9710 je SAN director, určený k implementaci v rozsáhlých sítích pro ukládání dat, kde umožňuje implementaci podnikových cloudů a transformaci podnikových systémů. Nasazení komplexní sady inteligentních funkcí MDS 9710 na vysoce výkonné a protokolově nezávislé prostředí fabric switche reaguje na přísné požadavky velkých virtualizovaných prostředí datových center nabízejících vysokou dostupnost, rozšiřitelnost, flexibilitu, zabezpečení, snadnou správu a transparentní integraci nových technologií. Po doplnění funkcí enterprise konektivity, které podporující IBM FICON® nyní MDS 9710, nabízí vysoce výkonnou a spolehlivou infrastrukturu FICON určenou k podpoře rychlých a rozšiřitelných serverů IBM System z®.

Co nabízíme

Directory SAN kategorie "Enterprise"

Pro podniková řešení s nejvyšší dostupností a rozšiřitelností.

Switche SAN kategorie "Midrange"

Přizpůsobitelná a cenově dostupná řešení pro malé/střední firmy a podniky.

Switche SAN kategorie "Entry"

Jednoduchá a cenově dostupná řešení pro středně velké podniky.

Konvergované switche

Speciální switche, routery

Procházet podle typu produktu

  • Doporučená řešení

    Virtualizace systémů pro ukládání dat pro střední firmy.

  • Průvodce produkty systému pro ukládání dat

    Projděte si průvodce produkty porovnávající všechny produkty řady IBM System Storage.

Kontaktujte nás

Procházet systémy pro ukládání dat

Řešení IBM FlashSystem s platformou Brocade Gen5 SAN

Zjistěte, jak mohou klienti dosáhnout extrémního výkonu s řešením IBM Flashsystems a platformou Brocade Gen 5.


  • Řešení IBM b-type Gen 5 SAN

    Vyzkoušejte si interaktivní seznámení s našimi řešeními IBM b-type Gen 5 SAN.