Sítě SAN (Storage Area Network) typu Fibre Channel

Portfolio produktů SAN na podporu požadavků virtualizace, cloudů a nástup Big Data

Proč právě IBM

Produkty a řešení IBM SAN poskytují integrovaná řešení sítě SAN pro malé/střední firmy i podniky. Přinášejí víceprotokolová lokální, kampusová, metropolitní a globální síťová prostředí úložišť. Další informace (US)

Nejnovější nabídky produktů SAN

 

Technologie Fabric Vision

Technologie Fabric Vision představuje pokrokové hardwarové a softwarové řešení spojující přednosti našich řešení Fibre Channel Gen 5 typu b, Fabric OS® (FOS) a IBM Network Advisor. Administrátorům pomáhá předcházet případným problémům, maximalizovat výkon aplikací a omezit provozní náklady díky pokrokovým funkcím diagnostiky, monitorování a správy.

Součástí technologie Fabric Vision je diagnostika ClearLink Diagnostics, sada MAPS (Monitoring and Alerting Policy Suite), Flow Vision, detekce kritických míst, panel dashboard s okamžitým přehledným zobrazením a korekce chyb FEC (Forward Error Correction). Zjistěte, jak nové technologie zásadně zjednodušují implementaci a správu sítí SAN, snižují náklady a nabízejí výjimečný přehled a informace o celé síti pro ukládání dat. Projděte si stránky produktů IBM System Storage SAN768B-2 a SAN384B-2 (US), IBM System Networking SAN96B-5 (US), IBM System Storage SAN48B-5 (US), IBM System Networking SAN24B-5 (US) a IBM System Storage SAN06B-R (US), které se v rámci nového řešení integrují s technologiemi Fabric Vision, FOS 7.2 a IBM Network Advisor V12.1 (US).

Cisco MDS 9710 Multilayer Director for IBM System Networking (US)

MDS 9710 je SAN director, určený k implementaci v rozsáhlých sítích pro ukládání dat, kde umožňuje implementaci podnikových cloudů a transformaci podnikových systémů. Nasazení komplexní sady inteligentních funkcí MDS 9710 na vysoce výkonné a protokolově nezávislé prostředí fabric switche reaguje na přísné požadavky velkých virtualizovaných prostředí datových center nabízejících vysokou dostupnost, rozšiřitelnost, flexibilitu, zabezpečení, snadnou správu a transparentní integraci nových technologií. Po doplnění funkcí enterprise konektivity, které podporující IBM FICON® nyní MDS 9710, nabízí vysoce výkonnou a spolehlivou infrastrukturu FICON určenou k podpoře rychlých a rozšiřitelných serverů IBM System z®.

Co nabízíme

 

Directory SAN kategorie "Enterprise"

Pro podniková řešení s nejvyšší dostupností a rozšiřitelností.

Switche SAN kategorie "Midrange"

Přizpůsobitelná a cenově dostupná řešení pro malé/střední firmy a podniky.

 

Switche SAN kategorie "Entry"

Jednoduchá a cenově dostupná řešení pro středně velké podniky.

 

Konvergované switche

 

Speciální switche, routery

 

Procházet podle typu produktu

 
  • Doporučená řešení

    Virtualizace systémů pro ukládání dat pro střední firmy.

  • Průvodce produkty systému pro ukládání dat

    Projděte si průvodce produkty porovnávající všechny produkty řady IBM System Storage.

Jsme zde pro Vás

Tomas Baksa
Peter Maďar

Procházet systémy pro ukládání dat

Řešení IBM FlashSystem s platformou Brocade Gen5 SAN

Zjistěte, jak mohou klienti dosáhnout extrémního výkonu s řešením IBM Flashsystems a platformou Brocade Gen 5.


  • Řešení IBM b-type Gen 5 SAN

    Vyzkoušejte si interaktivní seznámení s našimi řešeními IBM b-type Gen 5 SAN.