IBM System Storage DS3400

Jednoduchý, rozšiřitelný, flexibilní a dostupný

Přehled

Hlavní vlastnosti produktu

Tím jak se podnikání vyvíjí, zvětšuje se i množství dat a jejich hodnota pro firmu. Tím jak jsou data distribuována pomocí serverů a jednotlivých úložných systémů, vzrůstají náklady, zvyšuje se složitost systémů a případné podnikatelské riziko.

Systém IBM System Storage DS3400 byl vyvinut na základě dlouhodobých odborných zkušeností společnosti IBM z oblasti vývoje externích storage systémů, díky čemu poskytuje špičkové technologie a vysokou spolehlivost. DS3400 je navrhnut tak, aby splňoval požadavky na dostupnost a konsolidaci pro široký rozsah uživatelů. Díky podpoře intermixu SAS a SATA disků můžete DS3400 optimalizovat tak, aby vyhovoval vašim potřebám pracovního zatížení a používal vhodnou technologii jednotek.

IBM System Storage DS3400 naznačuje cestu, jak mohou firmy využít výhody konsolidace a sdílení těchto dat pomocí přímého propojení nebo technologie SAN. DS3400 nabízí možnost spojit požadavek většího množství dat, jejich dostupnosti a flexibility v jednoduchém a dostupném diskovém systému.

Vybrané konfigurace DS3400 jsou součástí IBM Express Portfolia, navrhnutého a cenově přizpůsobeného tak, aby uspokojily požadavky malých a středně velkých podniků.

Vlastnosti produktu

Hardwarová charakteristika produktu:

Jsme zde pro Vás

Tomas Baksa
Peter Maďar

Express Advantage portfolio

Související