Společnost IBM byla označena za leadera v několika Magických kvadrantech organizace Gartner za rok 2017

Řešení pro ukládání dat

Svět je zaplaven kvanty dat. Ať už jsou strukturovaná či nestrukturovaná, interně generovaná nebo vytvořená někým jiným, uložená v datovém centru nebo cloudu, jsou data středobodem kognitivně orientovaného podniku. Kognitivně orientovaný podnik využívá obrovské objemy dat k efektivnímu rozpoznávání vzorců chování i realizaci přelomových myšlenek a vytváří z dat poznatky, které umožňují bleskové rozhodování.

Díky agilitě a efektivnosti hybridního cloudu a softwarově definovaných úložišť přinášejí řešení IBM Storage rychlost a výkon plynoucí z okamžitého přístupu k datům. Díky propojení dat napříč libovolnou architekturou dokáží úložiště IBM rychleji zprostředkovat hlubší poznatky — a zajistí vám výhodu umožňující předstihnout konkurenci i vyhrát v kognitivní éře.

Řešení pro ukládání dat

Dodržujte standardy a
zabezpečte svá data

Nové nařízení GDPR ovlivní váš způsob podnikání, ale úložiště IBM Flash vám pomůže se na ně připravit.

Řešení pro ukládání dat

Díky agilitě a efektivnosti hybridního cloudu i softwarově definovaných úložišť přinášejí řešení IBM Storage Solutions rychlost a výkon plynoucí z okamžitého přístupu k datům.

Dostupnost dat

Umožněte svým týmům rychle spravovat zálohování, obnovu, kopie a úroveň služeb, a lépe tak podporovat vaše podnikání.

Softwarově definovaná úložiště

Buďte připraveni na růst a změny díky flexibilní infrastruktuře od leadera v oblasti softwarově definovaných úložišť.

Úložiště pro Big data

Zjednodušte ukládání nestrukturovaných dat, implementujte nové aplikace a udržte náklady pod kontrolou s IBM Spectrum Storage.

Ukládání dat v cloudu

Jednoduché a bezpečné budování rozšiřitelných, flexibilních cloudů.

Ukládání dat v hybridním cloudu

Podívejte se naše komplexní portfolio systémů pro ukládání dat složené z jednoduchých nabídek Storage-as-a-Service, SDS a lokálních řešení připravených pro cloud.

Úložiště objektů

Pokud máte úložiště objektů, můžete přistupovat k datům s pomocí jedinečného identifikátoru a jednoúrovňové datové struktury, která umožňuje masivně přizpůsobitelné ukládání dat.

Zálohování a obnova

Řešení pro zálohování a obnovu dat po havárii od IBM vám mohou pomoci spravovat více dat s menší infrastrukturou a zjednodušenou administrací.

Kontinuita obchodní činností

Zjistěte, jak vám mohou řešení IBM pro kontinuitu a obchodní činnosti pomoci předcházet nákladným odstávkám kvůli neplánovaným výpadkům.

Šifrování dat

Informujte se, jak dokáží produkty IBM Storage pro zabezpečení a šifrování dat ochránit vaše data před odcizením či náhodnou ztrátou.

Virtualizace systémů pro ukládání dat

Informujte se, jak mohou polovodičová úložiště od IBM zlepšit výkon a snížit náklady vašeho podniku.

Řešení pro ukládání dat od nezávislých dodavatelů softwaru

Seznamte se s řešeními IBM od nezávislých dodavatelů softwaru, partnerů a poskytovatelů řešení.

Připraveni na partnerský program

Ověřená úložná a softwarově definovaná řešení pro klienty IBM, vyvinutá s pomocí IBM Solution Partner Ecosystem (Ekosystému partnerů řešení IBM).

Novinky

Nová generace páskových jednotek IBM LTO Ultrium

Nižší náklady na ukládání dat a jednodušší správa dat s novou páskovou jednotkou IBM TS2280. S pomocí technologie LTO Ultrium 8 nové generace dokáže uložit až 30 TB komprimovaných dat na jedné kazetě.

Vedoucí pozice v Magickém kvadrantu společnosti Gartner pro rok 2017 v oblasti polovodičových polí i řešení pro zálohování a obnovu datových center

Společnost IBM je označována za leadera dvou průmyslových segmentů. Stáhněte si zprávu o Magickém kvadrantu společnosti Gartner pro polovodičová pole či řešení pro zálohování a obnovu datových center.

Maximalizujte výkon svých mainframových prostředí

Produkt IBM DS8880F je určen k zajištění optimalizované integrace s novým mainframem z14 pro dosažení špičkového výkonu, připojení k hybridnímu cloudu a bezpečných datových transakcí.

Seznamte se s odborníky

Vizionář

Woody Hutsell

WOODY HUTSELL

Manažer, FlashSystem Portfolio Strategy & Enablement


Informace o osobě

Woody Hutsell přináší IBM více než 20 let zkušeností s IT. Přišel ze společnosti Fusion-io, kde pracoval jako ředitel správy produktů zodpovědný za softwarová zařízení. Pan Hutsell strávil 10 let u Texas Memory Systems, kde zastával funkci presidenta a člena představenstva. Kromě toho pracoval osm let jako IT konzultant na různých pozicích u Deloitte Consulting. Woody Hutsell získal titul MBA v oblasti informačních technologií na University of Texas.

Vizionář

Richard Swain

RICHARD SWAIN

Mid-Atlantic Storage Team Lead Engineer


Informace o osobě

Richard se v IBM zabývá šířením technologií NAS. Ať už pracuje se zákazníky nebo přednáší, Richard vždy pomáhá najít technologie, které odpovídají budoucím potřebám. V IT pracuje už 14 let a zná všechny jejich aspekty, ať už jde o sítě, databáze, vývoj aplikací nebo správu. V současnosti pracuje na propagaci produktu SONAS a také jako systémový inženýr úložných systémů ve středisku Research Triangle Park.

Vizionář

Elisabeth Stahl

Elisabeth Stahl

Chief Technical Strategist; Executive IT Specialist


Informace o osobě

ELISABETH STAHL zastává pozici hlavního stratéga pro oblast technologií (Chief Technical Strategist) ve skupině IBM Systems and Technology Group. Problematikou výkonu systémů se zabývá již přes 25 let.