Datová úložiště, která pomohou
vašemu podniku přemýšlet

IBM Storage je základem datových služeb,
jež stojí v centru kognitivně orientovaného podnikání

IBM Storage

Víte, co hledáte?

Řešení pro ukládání dat

Data: Základ kognitivně orientovaného podniku

Svět je zaplaven kvanty dat. Ať už jsou strukturovaná či nestrukturovaná, interně generovaná nebo vytvořená někým jiným, uložená v datovém centru nebo v cloudu, jsou data základním stavebním kamenem kognitivně orientovaného podniku. Kognitivně orientovaný podnik používá obrovské objemy dat k efektivnímu rozpoznávání vzorců chování a realizaci přelomových myšlenek, a dokáže tak prohloubit odborné znalosti, zrychlit uvedení na trh, zefektivnit procesy a zkvalitnit rozhodování.

Kognitivní orientace podniku vyžaduje shromažďování a administraci těch správných dat. Řešení IBM pro ukládání dat nabízí datovou infrastrukturu potřebnou k efektivnímu získávání, dodávkám, správě a ochraně dat s vynikajícím výkonem a ekonomickými parametry. Optimalizace datových úložišť s pomocí IBM umožní vašemu podniku přístup ke správným datům, v pravý čas a zajistí datovou základnu, která vaši organizaci bezpečně přenese přímo do kognitivní éry.

Zjednodušené dodávky dat

Produktová řada IBM Storwize

IBM Spectrum Storage

IBM FlashSystem

VersaStack

IBM DS8000 Systems

Páskové systémy IBM

Video:IBM Storwize V5000: I z malých podniků mohou vyrůst obři  

IBM Storwize V5000: I z malých podniků mohou vyrůst obři(00:00:59)

Chraňte stávající investice do systémů pro ukládání dat pomocí výkonného a cenově dostupného hybridního řešení

Produktová řada IBM Storwize založená na softwaru IBM Spectrum Virtualize nabízí špičkovou hodnotu, výkon a jedinečné možnosti virtualizace.

Řešení Storwize dosahují kompresního poměru dat až 5 : 1, a maximalizují tak využití úložného prostoru a snižují jeho potřebu v budoucnosti.

Zkušenosti zákazníků

Pomáháme zákazníkům k úspěchu

Plenty of Fish

Zajišťuje svým uživatelům pohádkové vztahy i díky rychlosti systémů FlashSystem.

Tectrade

S pomocí systémů Spectrum Protect chrání více než 20 000 systémů a 70 petabajtů dat.

Řeší rostoucí nároky na ochranu dat a dodržování předpisů pro klienty z celého světa.

i-Virtualize

Partner společností Cisco a IBM provozuje své globální podnikání v oblasti MSP s využitím systémů VersaStack.

Inovuje provoz a zkvalitňuje nabídku klientům.

Co je nového

IBM Storage Experts on Demand

Připojte se k nám na informativních schůzkách, kde dostanete informace o nejnovějších trendech v ukládání dat.

Digitální kamerové systémy

IBM Storage může organizacím pomoci uchovávat, spravovat a zabezpečit stále větší objemy obrazových záznamů.

Technická komunita řešení pro ukládání dat

Připojte se, vzdělávejte se a sdílejte poznatky s odborníky na ukládání dat.

Pomáháme IT leaderům ovládat hybridní cloud

Staňte se důvěryhodným poskytovatelem služeb.

Nová technologie, nový způsob uvažování

Zpráva institutu IBM Institute for Business Value zkoumá dopady digitální ekonomiky na leadery a infrastrukturu IT.

Společnost IBM dokončila akvizici Cleversafe

Omezení nákladů díky řešením pro ukládání objektů v rozsahu exabajtů.

Zůstaňte ve spojení

Seznamte se s nejnovějšími trendy v oblasti ukládání dat

Připojte se k nám na akcíchPoznejte skutečné experty


Woody Hutsell

Manager, FlashSystem Portfolio Strategy & Enablement

Woody Hutsell

Woody Hutsell přináší IBM více než 20 let zkušeností s IT. Přišel ze společnosti Fusion-io, kde pracoval jako ředitel správy produktů zodpovědný za softwarová zařízení. Pan Hutsell strávil 10 let u Texas Memory Systems, kde zastával funkci presidenta a člena představenstva. Kromě toho pracoval osm let jako IT konzultant na různých pozicích u Deloitte Consulting. Woody Hutsell získal titul MBA v oblasti informačních technologií na University of Texas.


Jak se spojit s Woodym


Richard Swain

Mid-Atlantic Storage Team Lead Engineer

Richard Swain

Richard se v IBM zabývá šířením technologií NAS. Ať už pracuje se zákazníky nebo přednáší, Richard vždy pomáhá najít technologie, které odpovídají budoucím potřebám. V IT pracuje už 14 let a zná všechny jejich aspekty, ať už jde o sítě, databáze, vývoj aplikací nebo správu. V současnosti pracuje na propagaci produktu SONAS a také jako systémový inženýr úložných systémů ve středisku Research Triangle Park.

The Storage Tank je nezávislý blog Richarda Swaina o produktech z oblasti ukládání dat pro malé a střední firmy i pro velké korporace. Když se rozhoduje, jaký systém pro ukládání dat ve svém prostředí použít, existuje spousta možných odpovědí. Jednotlivé části těchto systémů jsou obvykle stejné, ale jde o to, jak je složit dohromady, a o software, díky kterému pracují.


Jak se spojit s Richardem


Tony Pearson

Master Inventor a Senior Consulting IT Specialist

Tony Pearson

Tony Pearson je Master Inventor a Senior IT Specialist pro produktovou řadu IBM System Storage v Centru instruktáží pro pracovníky vedení IBM (US) v arizonském Tucsonu a zvláštní přispěvatel IBM developerWorks. Roku 2011 oslavil Tony 25. rok s IBM Storage, a to ve stejný den, kdy jsme slavili 100. výročí IBM (US). Je autorem série publikací Inside System Storage.


Tento blog slouží k otevřené výměně nápadů týkajících se ukládání dat a nezbytného síťového hardwaru, softwaru a služeb.


Jak se spojit s Tonym


Elisabeth Stahl

Chief Technical Strategist, Performance Marketing

Elisabeth Stahl

Elisabeth Stahl zastává pozici hlavního stratéga pro oblast technologií (Chief Technical Strategist, Performance Marketing) ve skupině IBM Systems and Technology Group. Tematikou výkonu systémů se zabývá již přes 25 let.


Tento blog slouží k otevřené výměně názorů na téma výkonu systémů a benchmarkingu. Elisabeth najdete i na diskusním fóru IBM developerWorks - Benchmarking a výkon systémů


Další možnosti komunikace s Elisabeth


Elisabeth dále doporučuje


Brian Sherman

Distinguished Engineer – Americas Storage ATS

Brian Sherman

Brian Sherman zastává v IBM pozici Distinguished Engineer. Brian má přes sedmadvacet let zkušeností jako I/T specialista a k IBM přišel roku 1985 z McMaster University s titulem z matematiky a informatiky. Brian pracoval přímo se zákazníky v nejrůznějších rolích souvisejících s ukládáním dat od sekundární softwarové podpory, přes implementační služby a systémové inženýrství, až po rozšířenou technickou podporu. Brian má obrovský přehled o trendech v oblasti systémů pro ukládání dat i o současných technologiích. V současnosti zajišťuje technickou stránku prodeje, podporu a zodpovědnou konkurenceschopnost v oblasti hardwaru a softwaru pro ukládání dat v Severní, Střední i Jižní Americe v rámci organizace ATS (Advanced Technical Support) pro Ameriku a GMU. Brian také připravuje a zajišťuje celosvětovou technickou osvětu v oblasti nových hardwarových a softwarových produktů pro ukládání dat a je členem několika vývojových týmů produktů pro ukládání dat. Brian je autorem několika dokumentů White paper na téma doporučených postupů v oblasti ukládání dat a je pravidelných přispěvatelem IBM Redbooks.


Jak se spojit s Brianem