Inovujte za pomoci flexibilních řešení, která
pomáhají dosahovat lepších obchodních výsledků

IBM PureFlex System a IBM Flex System.

Nová řešení IBM PureFlex System, IBM Flex System a IBM PureApplication System urychlují nasazení analytických funkcí, umožňují realizovat vysoce výkonnou infrastrukturu cloudu a zpřístupňují mobilní a sociální podnik.

Vaše aplikace a data jsou vaším klíčovým obchodním aktivem. Nové nabídky platformy IBM PureFlex System mohou pomoci rozvinout hodnotu těchto aktiv, protože:

Cloud

Optimalizujte a rozšiřte vaše existující obchodní aplikace

Cloudová řešení od IBM vám mohou pomoci s vyrovnáváním zátěže, správou a optimalizací všech výpočetní a úložných prostředků i síťového prostředí v rámci jednoduché integrované správy. Díky účinné konsolidaci můžete získat maximum ze svých investic se zachováním výkonu a spolehlivosti systému SAP i dalších obchodních aplikací.

Analýzy

Řešení na podporu rozšířených analýz jsou schopna až stonásobně urychlit obchodní analýzy SAP, a tak pomáhají rychleji rozhodovat na základě vyššího počtu informací.

  • - Další informace

    Řešení IBM Systems pro SAP Business Suite a platformu SAP HANA nabízejí zvýšení výkonu, které může urychlit zajišťování systému, rozhodování a získávání poznatků o klíčových trendech ukrytých ve vašich datech.

    Řešení IBM Systems pro SAP Business Suite™ a SAP HANA™


    SAP NetWeaver® Business Warehouse Accelerator na platformě IBM Flex System nabízí rozšiřitelné analýzy v reálném čase pro váš SAP Business Warehouse. Získejte rychlejší přístup k hodnotným informacím s odezvou na dotazy až 200x kratší i na těch největších řešeních BWA.

    Řešení IBM Flex System pro SAP NetWeaver™ Business Warehouse Accelerator

Mobilní podnikání

Implementujte mobilní aplikace během několika minut

Produkt IBM® Mobile Application Platform Pattern v6.0 je navržen s cílem urychlit implementaci serveru IBM Worklight na řešení IBM PureApplication System. Zprostředkujte svým uživatelům mobilní přístup ke klíčovým obchodním aplikacím a implementujte nové aplikace během 30 až 40 minut.

Systém IBM Flex System pro virtualizaci desktopu

Produkt IBM SmartCloud Desktop Infrastructure na systému IBM Flex System k virtualizaci desktopu podporuje několik referenčních architektur pro řešení Citrix XenDesktop a VMWare View. Je navržen s cílem pomoci rychle zajistit pro vaše uživatele vysoce výkonné a spolehlivé funkce virtuálního desktopu.

Sociální podnik.

Sociální podnik staví na skutečnosti, že lidé obchodují s jinými lidmi, a snaží se proto optimalizovat interakci lidí ke splnění organizačních cílů. Produkt IBM Connections umožňuje lidem snadno se spojit se zaměstnanci, partnery a zákazníky, čímž podporuje optimální spolupráci podniků, orgánů státní správy i vzdělávacích institucí.

Nyní můžete rychle implementovat platformu sociálního podniku za pomoci vzorů IBM Connections. Toto je první vydání produktu IBM Connections Hypervisor Edition určené k použití se systémy PureSystems a PureApplication. Zkraťte dobu konfigurace a implementace z 1-3 týdnů na pouhých 30 minut a urychlete dostupnost řešení sociálního podniku při současném snížení nákladů.

Kontaktovat Lenovo kvůli systémům x86

Lenovo po akvizici získává systémy IBM x86

Tyto produkty IBM x86 jsou v současné době produkty Lenovo v České republice a dalších zemích. IBM bude poskytovat informace související se systémy x86 na svém portálu ibm.com až do jejich plného převedení ke společnosti Lenovo. Během přechodového období prosím interpretujte u převáděných produktů odkazy na IBM tak, že se jedná o produkty, které budou převáděny na společnost Lenovo.

LENOVO FOR THOSE WHO DO

Kontaktovat IBM kvůli systémům POWER anebo hybridním systémům (POWER + x86)

Významné charakteristiky produktu

Výpočetní uzel IBM ve vedoucí pozici

Řešení IBM Flex System x240 nabízí v porovnání s konkurencí špičkový výkon virtualizace.

Porovnejte výsledky Cisco UCS s řešením IBM Flex System

Tento dokument porovnává dva přístupy a dokládá, že přední postavení IBM je stále silnější.

Konference Edge2013 | 10.-14. června

Zlepšete své odborné znalosti v oboru IT.
Cloud, systémy pro ukládání dat, PureSystems
Mandalay Bay | Las Vegas, Nevada

Úspěchy zákazníků

Start-upová společnost Zetark spouští svoji nabídku cloudových úložišť na bázi platformy IBM PureFlex System se systémem Linux.