Řešení IBM PowerLinux

Zajímá Vás příkladová konfigurace serveru IBM PowerLinux 7R2?

PowerLinux do vašich rukou vkládá lepší a hospodárnější možnosti

S potěšením si dovolujeme oznámit rozšíření nabídky produktů PowerLinux v několika hlavních oblastech:

Zaujalo Vás řešení IBM PowerLinux a chcete získat více informací?


V platformě PowerLinux představuje společnost IBM čtyři významné přínosy pro Linux: konkurenci, odpovědnost, zdrojový kód a skvělou technologii.

THE LINUX FOUNDATION
 

Jim Zemlin, výkonný ředitel
Linux Foundation


Nasazením platformy PowerLinux snížíte své náklady a získáte výkonnější, spolehlivější a rozšiřitelnější řešení pro váš podnik.* (US)

Řešení PowerLinux jsou optimalizována k poskytování vysoce hodnotných služeb prostřednictvím serverů Linux a jsou navržena s důrazem na zpřístupnění schopností platformy POWER. Mezi tyto schopnosti serverů Linux patří větší datová propustnost, vynikající spolehlivosta optimalizovaná virtualizace PowerVM.

Řešení IBM PowerLinux rozšiřují výkon platformy POWER na nové servery provozující standardní operační systém Linux a jsou vyladěny pro tyto úlohy:

Řešení PowerLinux urychlují poskytování služeb Linux v dosud nevídané kvalitě a s vyšší hospodárností. Vyberte si je jako svůj otevřený standard k implementaci aplikací.


Analýzy velkých objemů dat

Rychlé poskytování okamžitě využitelných poznatků - Analytická řešení PowerLinux pro velká data jsou optimalizována pro velmi vysoké objemy analytických výpočtů proudících i stabilizovaných dat.

Méně než 1/2 času

- Klastr Hadoop postavený na technologii PowerLinux můžete setřídit jeden terabajt dat za méně než polovinu času, který potřebuje běžný hardware x86* (US).

Řešení odvětvových aplikací

Odlište se od svého okolí - Aplikace navržené pro vaše odvětví a implementované na platformě PowerLinux jsou uzpůsobeny vašim konkrétním potřebám a jsou odolnější vůči selháním.

O 43 % méně odstávek a výpadků

- Implementace SAP provozované na platformě IBM PowerLinux vykazují o 43 % méně odstávek a výpadků, než obdobné implementace v systému Windows.* (US)

Infrastrukturní služby open source

Snižte pořizovací náklady - Implementace infrastruktury open source na platformě PowerLinux spojuje atraktivní ceny serverů POWER a virtualizace PowerVM s aplikacemi open source.

O 30% nižší cena

- Hamburgská univerzita snížila své pořizovací náklady o 30 % nasazením řešení PowerLinux místo běžného hardwaru x86.


Univerzita v Hamburku

Rychlejší poskytování IT služeb se špičkovým systémovým výkonem


Servery PowerLinux a systémový software – platforma POWER

Systémy IBM PowerLinux Solution Editions jsou postaveny na špičkových serverech POWER, které jsou vybaveny jednou nebo dvěma procesorovými paticemi, a umožňují tak instalaci až 16 procesorových jader. Tyto servery s velice zajímavým poměrem ceny a užitné hodnoty konkurují serverům x86 svou cenou a zároveň poskytují vyšší výkon, vyšší míru využití a špičkovou dostupnost. Nabídky PowerLinux pomáhají zajistit vyšší užitnou hodnotu vytvářených řešení.

Tyto systémy zahrnují revoluční serverovou virtualizaci Power Systems PowerVM a správu virtuálních serverů Systems Director VMControl. Tyto nástroje poskytují důvěryhodnou nejmodernější virtualizaci pro malé, středně velké i největší podniky a jsou široce implementovány v produkčních prostředích v celém světě.

redhat

"Architektura POWER dává zákazníkům možnost výběru, což je hlavním důrazem společnosti Red Hat."

Jim Totton, VP a GM divize Platform Business Unit, Red Hat

SUSE.

"Nadešel čas pro platformu PowerLinux."

Michael Miller, VP divize Global Alliances and Marketing, SUSE

Potřebujete asistenci?

Řešení IBM PowerLinux

Zůstaňte ve spojení2011 Readers´ Choice WINNER LINUX JOURNAL

Ocenění

Společnost IBM získala cenu “Nejlepší dodavatel serverů Linux”.