Server IBM PowerLinux 7R1

Energeticky úsporný server pro Linux s vysokým výkonem
 

Charakteristika produktu

Svět mění své pracovní metody. Zákazníci požadují okamžitý a všudypřítomný přístup prostřednictvím kapesních zařízení. Účastní se miliard rozhovorů na globálních sociálních sítích. Podniky, které těmto zákazníkům prodávají zboží a služby, využívají nově dostupné informace a možnosti bezprostřední komunikace k účinnější podpoře odbytu. Společnosti s internetovým rodným listem poskytují masivní objemy informací miliónům uživatelů. Tyto chytré společnosti mají společného jmenovatele — využívají Linux a nová řešení na rozšiřitelných systémech k poskytování správných služeb ve správný čas správným klientům.

V současnosti se mohou organizace všech velikostí aktivně účastnit na datové revoluci, a to i v případě, že se potýkají s narůstajícími náklady a omezenými prostředky na IT. Server IBM® PowerLinux™ je navržen výslovně jako úsporná základna pro nové a tradiční rozšiřitelné pracovní zátěže. Řešení IBM PowerLinux optimalizovaná pro pracovní zátěž jsou vyladěna pro konkrétní úlohy a dostupná pro podniky všech velikostí. Díky široké nabídce řešení - od virtualizovaných infrastrukturních služeb open source až po analytické nástroje pro velká data inspirovaná systémem IBM Watson™ - mohou podniky, které dosud používaly servery x86, využívat předností, jež velkým společnostem zajišťuje architektura Power Architecture®:

Jednodušší IT prostředí postavené na platformě PowerLinux s nižším počtem provozovaných serverů pomáhá redukovat náklady na infrastrukturu a uvolňuje pracovní kapacitu IT pracovníků ve prospěch tvorby a realizace inovativních produktů a služeb. Nahrazení stárnoucích serverů x86 Windows systémy PowerLinux a aplikacemi open source může pomoci v dalším snížení nákladů díky odstranění vysokých licenčních poplatků za software a upgrady.

Servery IBM PowerLinux a technologie IBM PowerVM® for IBM PowerLinux jsou optimalizované pro operační systém Linux, a poskytují tak účinnější možnosti zvyšování celkové kapacity s náklady, které jsou srovnatelné s tradičními linuxovými servery. Server IBM PowerLinux 7R1 nabízí díky procesoru POWER7® vynikající výkon a schopnosti optimalizace pro danou pracovní zátěž operačního systému Linux, a to v kompaktní skříni formátu 2U. Je ideální k provozu více aplikačních a infrastrukturních pracovních zátěží ve virtualizovaném prostředí. Jednopaticový, výkonný a energeticky hospodárný server podporuje osm procesorových jader POWER7 a vybrané operační systémy Linux.

Doplňky

Jsme zde pro Vás

Tomas Baksa
Peter Maďar