Čím se odlišují Power Systems

Čím se odlišují Power Systems

Power Systems jsou vždy budovány pro to nejnáročnější a nejintenzivnější zpracování dat na světě. Naše servery připravené pro práci v cloudu vám pomohou získávat poznatky z datových kanálů – od správy životně důležitých dat, přes řízení provozních datových úložišť a jezer dat, až po zajištění nejlepšího serveru pro kognitivní zpracování dat. Naše infrastruktura je navržená tak, aby hravě zvládla i tu nejintenzivnější pracovní zátěž, nabízí maximální spolehlivost a zabezpečení.

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob nasazení špičkového rámce pro hloubkové učení

Získejte podporu pro nové myšlení a funkce v celé organizaci na podnikové úrovni.

Nejspolehlivější lokální infrastruktura

Uspokojení zákaznických požadavků v režimu 24/7 díky špičkové provozuschopnosti a bez jakéhokoli zjištěného narušení zabezpečení.

Řešení pro správu datových poznatků ze všech zdrojů, všech druhů a velikostí

Až 2x lepší poměr cena/výkon než v případě x86 – garantovaně.

Centralizovaná správa serverů, úložišť a softwaru

Jednodušší provoz datových center, špičkový výkon a takřka neomezená rozšiřitelnost.

Maximální odolnost dat, dostupnost, zabezpečení a výkon

Komunikační systémy (SoE) a evidenční systémy (SoR) provozované v jediném systému AIX (UNIX), IBM i a Linux s až 192 procesorovými jádry POWER8 a 16 TB paměti.

Řešení Power Systems pro rychlejší zpracování dat

Big data

Big data a analýzy

Využijte potenciál svých dat a získávejte poznatky rychleji s pomocí Power Systems a řešení pro Big data – optimalizováno pro aplikace nové generace na nejlépe rozšiřitelné platformě pro Big data a analýzy v celém odvětví.

Optimization

Moderní datová platforma

Urychlení digitální transformace s pomocí moderních datových platforem (MDP) s využitím řešení Power Systems pro správu a získávání poznatků ze všech vašich dat. To vše spolu s 2x lepším poměrem cena/výkon než v případě x86 – garantováno.

Cloud

Cloud

Zjednodušte provoz svého datového centra díky centralizaci správy serverů, úložišť a softwaru v cloudu a získejte špičkový výkon i takřka neomezenou rozšiřitelnost.

HPC

Vysoce výkonné výpočty

Rychlejší a přesnější získávání poznatků z dat s pomocí Power Systems – více než u ostatních dostupných serverů. Power Systems umožňují vědcům a správcům HPC řešit rozsáhlé, komplexní problémy, které před POWER8 nebylo možné řešit.

Řešení Power Systems v akci

Power Systems údajně pomohly společnosti Cipher k dosažení lepší správy životního prostředí díky zkrácení trvání simulací zásob ropy o 90 % a 75% úspoře hardwarových nákladů.

Podívejte se, jak technologie POWER pomohla této energetické společnosti dosáhnout významného pokroku v oblasti ochrany životního prostředí.

Ještě by vás mohlo zajímat…

IDC: Nevíte, jak dál s AI?

Podniky reagují na nové příležitosti v oblasti AI, ale taková pracovní zátěž vyžaduje pokročilou infrastrukturu. Právě s jejím budováním mají podniky často problémy, takže nevědí, jak dál. Informujte se, jak můžete pokračovat, abyste si i nadále udrželi konkurenční výhodu.

Webový seminář: Co to vlastně je AI?

Tým Power Systems se nedávno sešel s předními mysliteli v oblasti umělé inteligence a požádal je o odpověď na základní otázku tohoto odvětví – co je umělá inteligence?

Podívejte se, jak může vypadat konfigurace serverů Power Systems

Nyní si můžete server Power Systems přizpůsobit podle své pracovní zátěže a vybrat si komponenty, které potřebujete, abyste dokázali lépe využít aplikace, které již máte.

Navštivte Portál IBM pro OpenPOWER, kde svým hlasem můžete ovlivnit, jak bude vypadat budoucnost

Na tomto místě navíc najdete novinky o POWER8, POWER8 s NVIDIA NVLink, POWER8, CAPI a dalších technologiích.

Ušetřete až 50 % provozních nákladů s technologií POWER8

Rozpočty na IT se budou nevyhnutelně dál zmenšovat, takže jde o to, získat z každé koruny investované do technologií maximum. Udělejte si představu o potenciálních úsporách, které nabízejí řešení Power Systems.

Vyzkoušejte si silné stránky PowerAI

Můžete to otestovat a vyzkoušet si naši platformu i její funkce, abyste se sami přesvědčili, v čem je rozdíl.

Ušetřete až 50 % provozních nákladů s technologií POWER8

Rozpočty na IT se budou nevyhnutelně dál zmenšovat, takže jde o to, získat z každé koruny investované do technologií maximum. Udělejte si představu o potenciálních úsporách, které nabízejí řešení Power Systems.