Power Systems

Systémy Power analyzují data při hledání nových obchodních příležitostí

IBM Power Systems jsou určeny pro svět, kde se nečeká. Nabízejí servery postavené na otevřených technologiích a určené pro životně důležité aplikace. Svět, kde se nečeká, vyžaduje bezpečné servery optimalizované pro Big data, které se umí přizpůsobit měnícím se obchodním potřebám. Servery, které dodávají vynikající ekonomické parametry cloudu s výběrem z mnoha bezpečných a otevřených možností. Zahrnují inovace ze stále se zvětšujícího otevřeného ekosystému, jenž skýtá další volby aplikací a zlepšuje optimalizaci.

Řešení Power Systems

“Teď!” – mantra současnosti. Svět kde se nečeká. IBM Power Systems tedy nabízejí otevřenou inovační platformu pro organizace všech velikostí. Zajišťují řešení proměňující Big data a analýzy, prostředí cloudu i mobilní prostředí v konkurenční výhodu způsobem, který dosud nebyl možný - bez čekání.

Skvělá základna pro cloudy

Řešení umožňující lépe stavět na privátních i hybridních cloudech a využívat výhod vynikajících ekonomických parametrů cloudu.

Rychlejší poznatky k získání konkurenční výhody

Odhalte hodnotu dat a urychlete získávání poznatků prostřednictvím systémů a řešení IBM optimalizovaných pro Big data i analytické aplikace.

OpenPOWER Foundation je na světě jen něco přes rok a je stále výkonnější. Nejnovější inovace, vytvořené společně některými z více než 100 členů nadace, poskytují díky architektuře POWER uživatelům obřích datových center a dalších technologií více inovací, více možností přizpůsobení a vyšší výkon.

Co je nového

Gartner a UNIX

Jak roste AIX na trhu díky systémům UNIX.

IBM PurePower Systems

Rychlejší porozumění datům v cloudu.

Proč infrastruktura rozhoduje

Význam infrastruktury pro škálování prostředí hybridního cloudu.

Výhody horizontální architektury POWER8

Nižší celkové pořizovací náklady aplikací.

Rozšířená virtualizace

Porovnání systémů z pohledu zákazníka, včetně IBM PowerVM.

Inovace a vyšší výkon

IBM Power Systems a OpenPOWER Foundation - zaměřeno na data.

Řešení pro ukládání dat od IBM pro Power Systems

Jedinečná integrace v prostředích IBM Power.

Dvouleté financování s nulovým úrokem

Pro vybrané servery POWER8 a POWER7+.

Zůstaňte ve spojení

Spojte se s experty IBM, odborníky a kolegy z oboru a s mnoha dalšími, kteří mají zkušenosti s Power Systems, AIX, IBM i a Linux. Komunita kolem Power Systems nabízí nespočet způsobů, jak se spojit s lidmi, kteří také mají zájem o získávání technických rad, řešení problémů a hledání odpovědí na otázky.

Připojte se k nám na akcíchSpojte se s výzkumníky a inovátory (Thought Leaders)Jeff Scheel

Senior Technical Staff Member (STSM) centra IBM Linux Technology Centre

Jeff Scheel, STSM centra IBM Linux Technology Centre pracuje jako hlavní architekt platformy PowerLinux. Má na starosti řízení technických investic IBM do platformy PowerLinux a spolupracuje se zákazníky a partnery na řešení problémů se systémem Linux na hardwaru IBM Power Systems a serverech PowerLinux.


Jeffův blog: The PowerLinux Community (Komunita systémů PowerLinux)

Jeff je aktivním přispěvatelem blogu uživatelské komunity PowerLinux na webu developerWorks — nabízí odpovědi na často kladené dotazy, sdílí své poznatky ze svých cest a jednání s uživateli a informuje o klíčových vlastnostech i technických otázkách tohoto produktu. Zapojte se do komunity, sledujte příspěvky a komunikujte s dalšími členy komunity PowerLinux.


Další možnosti komunikace s Jeffem


Jeff dále doporučuje


*Příspěvky vkládané na jiných stránkách je třeba chápat jako materiály nezávislé na IBM, které nemusejí vyjadřovat postoje, strategie či názory IBM.

Elisabeth Stahl

Hlavní technický stratég, Výkonostní marketing

Elisabeth Stahl zastává pozici hlavního stratéga pro oblast technologií (Chief Technical Strategist, Performance Marketing) ve skupině IBM Systems and Technology Group. Problematikou výkonu systémů se zabývá již přes 25 let.


Elizabetin blog - benchmarkingblog

Tento blog slouží k otevřené výměně názorů na téma výkonu systémů a benchmarkingu. Elisabeth najdete i na diskusním fóru IBM developerWorks - Benchmarking a výkon systémů.


Další možnosti komunikace s Elisabeth


Elisabeth dále doporučuje


*Příspěvky vkládané na jiných stránkách je třeba chápat jako materiály nezávislé na IBM, které nemusejí vyjadřovat postoje, strategie či názory IBM.

Steve Will

Hlavní architekt: Operační systém IBM i

Steve je hlavním architektem pro operační systém IBM i platformy Power Systems, jenž používají statisíce podniků po celém světě. Často vystupuje jako přednášející na různých akcích pro zákazníky, shromažďuje požadavky od zákaznických poradenských skupin a spolupracuje na budoucích technologiích s odborníky v rámci IBM i mimo IBM.


Stevův blog: Vy a já

Tento blog se věnuje tématům souvisejícím se systémem IBM i, včetně naší strategie, výhod architektury, oznámení a novinek. Všichni členové velké a nadšené komunity uživatelů systému IBM i tak mohou přispět vlastními názory, diskutovat o tom, co říkáme, a podpořit tak plodnou vzájemnou spolupráci.


Další možnosti komunikace se Stevem


Steve dále doporučuje


*Příspěvky vkládané na jiných stránkách je třeba chápat jako materiály nezávislé na IBM, které nemusejí vyjadřovat postoje, strategie či názory IBM.