Autorizované školenie IBM - Slovensko

V spolupráci s globálnymi poskytovateľmi
školení vybratými spoločnosťou IBM

Školenie

Keď hovoríme o technológiách budúcnosti, nástroje a zručnosti získané v minulosti nestačia. Pravidelne inovujeme softvérové a hardvérové nástroje na pracovisku a vaše zručnosti vyžadujú rovnakú úroveň pozornosti a rozšírenia.

Spoločnosť IBM Training sa vyvinula tak, aby lepšie vyhovovala vašim osobným cieľom a potrebám vášho podniku. Obsah autorizovaný spoločnosťou IBM – štandardné aj prispôsobené kurzy – poskytované výlučne globálnymi poskytovateľmi školení vybratými spoločnosťou IBM s rozsiahlou sieťou pobočiek a inovačných metód poskytovania zmení váš spôsob a miesto vzdelávania.

S vysokokvalitným obsahom od spoločnosti IBM a dosahom a skúsenosťami našich globálnych poskytovateľov školení si rozviniete silné portfólio zručností na rast vašej kariéry a zachovanie konkurencieschopnosti na neustále sa meniacom technickom pracovnom trhu.
Ďalšie informácie


Vyhľadávanie školení IBM

Nájdite požadované školenie pomocou vlastných filtrov a kritérií vyhľadávania.


Vybrané prostriedky vzdelávania

 
  • developerWorks

    Online kolekcia kurzov, vzorového kódu, štandardov a prostriedkov od odborníkov zo spoločnosti IBM

  • Technické školenia IBM

    Pridajte sa k špičkovým mysliteľom, technologickým kapacitám a obchodným expertom na viac než 30 podujatiach na celom svete


Spoločnosť IBM sa zaviazala pomáhať svojim klientom získavať zručnosti a skúsenosti na pozdvihnutie ich kariéry na vyššiu úroveň a bola zaradená do zoznamu najlepších 20 školiacich spoločností v IT odvetví portálu TrainingIndustry.com piaty rok za sebou.