Přejít na hlavní obsah

IBM lídrem v projektech chytřejších měst dle zprávy IDC MarketScape


Armonk, New York - 21 VIII 2013: Společnost IBM byla dle zprávy IDC MarketScape: U.S. Business Consulting Services for Smart Cities 2013 Vendor Analysis jmenována lídrem v obchodním poradenství projektů chytřejších měst. IBM má rozsáhlé odborné zkušenosti v pomoci velkým městům. Celosvětově firma spolupracuje s tisícovkami metropolí na přeměně jejich systémů a poskytování lepších služeb jejich obyvatelům.

Dle zprávy IDC má IBM vynikající schopnost pomáhat klientům v dosažení jejich cílů prostřednictvím komplexních konzultačních služeb v IT a výpočetních řešení určených přesně pro daná odvětví. Mezi nimi jsou nástroje pro obchodní analýzu a správu velkých dat, nástroje pro social business, chytřejší obchodování, platforma IBM pro chytřejší města Intelligent Operations Center for Smarter Cities a aplikace IBM pro podniky a jejich správu.

Rozsáhlá urbanizace, inovace a nové způsoby nabývání informací mění podobu velkých měst a staví novou generaci lídrů před výzvy v oblastech veřejné bezpečnosti, zdravotní péče, dopravy, vodohospodářství a energetiky.

IDC odhaduje, že v příštím roce vynaloží místní správy jen ve Spojených státech na služby obchodního poradenství 1,1 bilionu USD. Dle amerického výzkumu z roku 2012 hodlá 21 % místních samospráv a 33 % respondentů ze státní správy využít obchodního poradenství k výzkumu a zavádění a spuštění chytrých technologických řešení ve svých organizacích.

Zpráva IDC MarketScape je kvantitativním a kvalitativním zhodnocením charakteristik spojených s obchodním úspěchem na trhu a pomáhajících odhadnout jeho další trvání či růst.

Originální tisková zpráva v angličtině je k dispozici zde.

Více informací o projektech IBM Smarter Cities naleznete zde.

Informace o kontaktu

Martina Brehmerová
External Relations, IBM Česká republika
+420 272 131 569
martina_brehmerova@cz.ibm.com

Štěpán Kačena
Senior PR Consultant, Grayling Czech Republic
+420 774 226 127
stepan.kacena@grayling.com

Související informační kanály XML
Témata Informační kanály XML
Smarter Cities
Smarter Planet