Přeskočit na hlavní obsah

Použité zařízení dodávané společností IBM

Proč globální financování od IBM

S vybavením IBM Certified Pre-owned Equipment získáte za cenu, kterou hravě zvládnete, výkon a spolehlivost, na které jste od IBM zvyklí.

Co nabízíme

Logo IBM Certified Pre-owned Equipment Od serverů přes úložná zařízení až po osobní počítače a periferie: nejlepší způsob úspory na pravých řešeních od IBM je certifikované použité vybavení IBM Certified Pre-owned Equipment™. Získejte zařízení se zárukou, jehož renovaci, testování a certifikaci zajistila IBM - za cenu až o 65 procent nižší.


Renovované, testované, certifikované a se zárukou

Každý jeden kus vybavení IBM Certified Pre-owned Equipment je renovován, otestován a certifikován prostřednictvím důsledně navržených procesů a původních výrobních standardů.


Krátkodobé nebo naléhavé potřeby

Dočasná potřeba informačních technologií ne vždy musí vyžadovat nákup nového zařízení. Toto jsou situace, kdy vás bude zajímat certifikované použité vybavení IBM (IBM Certified Pre-owned Equipment™).


Požadavky, jež neodpovídají vašemu rozpočtu

Pokud naléhavě potřebujete další kapacitu, ale nemáte k dispozici příslušné finanční prostředky, můžete na nákupu pravých řešení IBM ušetřit využitím nabídky IBM Certified Pre-owned Equipment™.


Speciální projekty

Realizujete speciální projekty, jež vyžadují výpočetní techniku, kterou nemůžete uvolnit z ostatních svých projektů? Nabídka vybavení IBM Certified Pre-owned Equipment™ váš problém vyřeší.


Kontaktujte

Here-To-Help

Snadné způsoby, jak získat odpovědi, které potřebujete: