IBM Global Financing

Špičkovýposkytovatel
řešení pro financování IT

IBM Global Financing

Špičkovýposkytovatel
řešení pro financování IT

Zapojte leasing do své IT strategie

Forma pronájmu za tržní hodnotu (FMV - Fair Market Value) může pomoci snížit vašerostoucí náklady na ITDalší informace

Zapojte leasing do své IT strategie

Forma pronájmu za tržní hodnotu (FMV - Fair Market Value) může pomoci snížit vašerostoucí náklady na IT

Primární navigace kartami

Na chytřejší planetě pomohla IBM podnikům i mnoha dalším organizacím po celém světě s novým přístupem k řešení problémů. Jedná se především o předcházení událostem, nikoli pouze o reakci na ně. Jde o aktivní využívání náskoku před konkurencí. Formou služeb IBM Global Financing pomáháme klientům s pořizováním nejnovějších technologických řešení a služeb, aby mohli inovovat, růst a uplatňovat chytřejší metody. Tento úkol realizujeme poskytováním robustních strategií financování a správy aktiv - pomáháme realizovat ambiciózní vize.

Služby IBM Global Financing pomáhají klientům, kteří mají oprávnění čerpat úvěr, s pořizováním potřebných informačních řešení nejhospodárnějším a strategickým způsobem. Můžete vybírat z řady možností financování IT podle svých jedinečných požadavků, a získat tak oporu ve správě financí a aktiv. Naši specialisté na financování informačních technologií již 33 let obsluhují klienty ve více než šesti desítkách zemí.

Kontaktujte nás, máte-li zájem o financování na míru.

Charakteristika nabídky

Financování platformy z Systems

Přednosti služeb IBM Global Financing

Bezprostředním přínosem využití služeb IBM Global Financing je proměna vysokých počátečních nákladů na únosné měsíční splátky. Můžeme financovat veškeré vybavení IBM i vybrané technologie dalších dodavatelů. Další přednosti služeb IBM Global Financing:

  • Snížení celkových nákladů a rozpočtových dopadů nákupu moderních technologií.
  • Úspora finančních prostředků k použití pro jiné strategické potřeby a investice.
  • Maximalizace peněžního toku a urychlení ziskovosti projektů díky platebním podmínkám, jež vyvažují náklady s očekávanými přínosy.
  • Rychlejší pořizování moderních technologií.
  • Omezení rizika technologického zastarávání.
  • Požádejte o nabídky IBM Certified Pre-owned Equipment, s jejichž pomocí lze získat spolehlivé technologie IBM v situacích, kdy nákup nového zařízení nepřipadá v úvahu.
  • Likvidace vyřazených zařízení v souladu s platnými předpisy ochrany životního prostředí.

Řešení financování pro všechny fáze životního cyklu IT

Implementujete-li dlouhodobou a svým potřebám uzpůsobenou strategii financování IT od IBM Global Financing, pomůžeme vám zvýšit kupní sílu a maximalizovat návratnost technologických investic. Počínaje samotným začátkem plánování IT projektu, po celou dobu existence vašeho řešení až po vyřazení použitého zařízení můžeme pomoci k chytřejšímu rozhodování nezbytnému pro účelné využití vašeho rozpočtu, úsporu finančních prostředků a zajištění širokého spektra finančních požadavků na úrovni vyššího vedení.

IBM Global Financing představuje naprostou špičku v oblasti likvidace použité výpočetní techniky. Až bude čas zlikvidovat vaše IT řešení, služby IBM Global Financing likvidaci provedou v souladu s platnými ekologickými předpisy.

Právní informace

Ve Spojených státech nabízí služby IBM Global Financing pro bonitní zákazníky z řad komerčních firem i orgánů státní správy společnost IBM Credit LLC a v ostatních státech na celém světě jiné dceřiné společnosti a divize IBM. Konkrétní sazby a údaje o dostupnosti závisí na úvěrové bonitě zákazníka, podmínkách financování,typu nabídky, na typu a variantách vybavení a produktů. V různých státech mohou být odlišné. Na nehardwarové položky se vztahují jednorázové poplatky, které je nutno financovat prostřednictvím půjčky. Mohou podléhat dalším omezením. Sazby a nabídky se mohou měnit a rovněž mohou být prodlouženy či zrušeny bez předchozího upozornění a nemusejí být k dispozici ve všech zemích. IBM, logo IBM a Rapid Financing jsou ochranné známky společnosti IBM Corp. Názvy ostatních produktů a služeb mohou být ochrannými známkami IBM a případně dalších jiných společností. Aktuální seznam ochranných známek IBM je k dispozici na webu ibm.com/legal/copytrade.

IBM Česká republika, spol. s r.o.

Sídlo: Praha 4, Chodov, V Parku č.or.4,c.p.2294, PSC 14800
IČ: 14890992
Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 692


Registered address: Prague 4, Chodov, V Parku 2294/4, Zip Code: 148 00
Company ID: 14890992
Entered in the Commercial Register maintained by the Municipal Court in Prague (Part C, Entry 692)

Jsme tady, abychom vám pomohli

Snadný přístup k informacím, které potřebujete.

 


 


Propagační akce

Další informace o službách IBM Global Financing

Případové studie
Přečtěte si případové studie, jež mohou pomoci proměnit vaši vizi ve skutečnost.

Analytické zprávy
Podívejte se, jak se analytici vyjadřují o službách IBM Global Financing.

Literatura
Vyhledávejte dokumenty o nabídkách financování i propagačních akcích.

Často kladené dotazy
Doporučujeme vaší pozornosti seznam odpovědí na často kladené dotazy.

Tiskové zprávy (UK)
Sledujte novinky týkající se služeb IBM Global Financing.