IBM Certified Pre-owned Equipment

Náš certifikační program použitých aktiv vám nabídne kvalitní použité vybavení IBM za výhodné ceny. Vezmeme použité vybavení IBM a repasujeme je, aby odpovídalo současným výrobním standardům. Podle zprávy agentury Gartner „v závislosti na komplikovanosti, lokalitě, stáří a hustotě produktů v rámci objednaného vybavení mohou úspory dosáhnout 50 % až 70 % ceny nového, funkčně ekvivalentního hardwaru.“1

Každý kus je v továrně repasován a otestován, aby odpovídal původním výrobním specifikacím IBM, takže získáte výkon a spolehlivost, které od IBM očekáváte. Využijte pronájem, leasing či přímý nákup, případně si vytvořte vlastní řešení financování na míru. Všechny systémy IBM splňují kritéria pro poskytnutí doplňkové údržby IBM.

Klíčová úloha, kterou hraje použité vybavení ve strategii řízení trvalé udržitelnosti v IT.

Zhlédnout video.

Kdy je pro vás vhodné zvolit použité vybavení

Za více než 30 let v oboru už dokážeme identifikovat různé situace, kde může být investice do použitého vybavení efektivní alternativou pro splnění vašich nároků v oblasti IT:

Když jsou vaše nároky na IT jen dočasné

Krátké časové okno, kdy lze plně využít výhod systému, často znemožní realizovat úspory, které by přinesla dlouhodobá investice.

Když udržujete stávající prostředí IT

Zvyšování kapacity stávajícího prostředí, jeho upgradování či pouhé udržování staršího systému často vyžaduje aktiva, která již v současnosti nejdou na trhu. Všechny své požadavky na IT můžete splnit pomocí kombinace nového a použitého vybavení.

Když vám stačí základní funkce IT

Když potřebujete spolehlivé IT vybavení, ale nejnovější technologie neodpovídají vaší současné obchodní strategii, můžete ušetřit prostředky díky použitým aktivům.

Když potřebujete efektivní záložní systém

Když potřebujete další systém pro plán zotavení z havárie, pro zatížení ve špičce, vývoj nebo testování, představují použitá aktiva cenově dostupný způsob, jak dostat to, co potřebujete.

Když nemáte dostatek prostředků

S nižšími akvizičními náklady ušetříte peníze v dlouhodobém i krátkodobém horizontu. Úspory sahají od nižších počátečních výdajů až po snížení nákladů na školení a softwarové licence a šetří peníze v celém životním cyklu IT.

Když potřebujete rychlé dodání

Použitá aktiva máme skladem a dodáváme je do 48 hodin. S rychlou dodávkou nového IT vybavení se dokážete přizpůsobit krátkodobým či okamžitým projektovým změnám a rychle a jasně reagovat na nové obchodní příležitosti. Nabízíme okamžitou dodávku veškerého našeho sortimentu použitých PC a notebooků, tiskáren, serverů Intel, periferií, serverů kategorie midrange i mainframe, úložišť a síťových produktů.

Když je nezbytností trvalá udržitelnost IT

Použité IT vybavení představuje cenově dostupný způsob, jak uspokojit své potřeby v oblasti IT a zároveň pomoci životnímu prostředí.

Global Asset Recovery Solutions

Naše použité vybavení pochází z programu Global Asset Recovery Solutions pro vybaven po ukončení pronájmu a nadměrné zásoby IBM a je repasováno, aby odpovídalo výrobním specifikacím IBM.

Informujte se o řešeních pro obnovu aktiv

Předem schválené financování repasovaných produktů

Získat použité servery a úložiště v rámci programu IBM Certified Pre-owned je dnes snadnější než kdy předtím. Získejte předem schválené financování až do celkové výše 250 000 eur, s nejvýše 20 % softwaru IBM, bez nutnosti zjišťování bonity!

Další informace

Naše záruky

Máme dva druhy záručních programů: Certified Pre-owned Equipment a Selected Warranty.

Certified Pre-owned Equipment
Program IBM Certified Pre-owned Equipment nabízí kvalitu a spolehlivost, kterou oprávněně očekáváte od společnosti IBM. Produkty IBM Certified Pre-owned PC se sedmidenní zárukou vrácení peněz a omezenou zárukou jsou repasované, otestované a certifikované na základě striktních procesů a původních výrobních standardů a všechny systémy splňují kritéria pro poskytnutí doplňkové údržby IBM.

Proces certifikace osobních počítačů:

 • Testování a ověření všech součástí (včetně baterií repasovaných notebooků).
 • Instalace plnohodnotného operačního systému.
 • Vyčištění přístrojů zevnitř i zvenčí.
 • Smazání dat z pevných disků.
 • 90denní záruka spokojenosti.

Proces certifikace tiskáren a monitorů:

 • Důkladné testování veškerých funkcí.
 • Vyčištění přístrojů zevnitř i zvenčí.
 • 90denní záruka kvality a spokojenosti.

Proces certifikace serverů se systémem UNIX a serverů kategorie midrange a mainframe, úložišť a síťového vybavení:

 • Testování a odborná renovace pro zajištění původních výrobních standardů.
 • 90denní záruka kvality a spokojenosti.

Selected Warranty
Tento program pro vybrané použité servery a systémy úložišť je dostupný pouze u vybraných položek a nabízí záruku, která se obvykle poskytuje na nové systémy. Tato možnost je ideální pro klienty doplňující stávající infrastrukturu, jež využívá typy či modely přístrojů, které se již nevyrábějí.

Prostřednictvím systémů IBM (vybrané servery) a úložišť IBM (vybraná úložná zařízení) jsou použitá aktiva otestována a repasována, aby odpovídala výrobním standardům, a následně nabídnuta se stejnou zárukou jako odpovídající nové systémy.

Program Selected Warranty pro servery se systémem UNIX, servery kategorie midrange a mainframe, úložiště a síťové vybavení:

 • Testování a odborná renovace pro zajištění původních výrobních standardů.
 • Vybrané použité serverové systémy IBM jsou dostupné se stejnou zárukou jako nové.

Přibalte si k použitým aktivům i údržbu

IBM Global Financing ve spolupráci s IBM Global Technology Services nabízí pro vybraná aktiva možnost získat v rámci jednoho balíčku financování i servisní podporu IBM. Získejte použitý, repasovaný server s ročním servisem a po dobu trvání servisní podpory můžete bez dalších poplatků využívat 24hodinové servisní pokrytí.

Kontaktujte nás ohledně certifikovaných použitých aktiv IBM