Možnosti financování

Pracovníci IT věnují v současnosti jen 21 % svého času inovacím a novým projektům.

Rozpočty jsou pod tlakem. Je třeba vypracovat strategii, která vám umožní udržet pod kontrolou nezbytné výdaje — nebo je dokonce snížit — a přitom inovovat. Financování představuje rychlý a efektivní způsob, jak dosáhnout svých obchodních a technologických cílů, aniž byste pustili ze zřetele dlouhodobé finanční cíle.

IBM Global Financing představuje kupní sílu umožňující získat konkurenční výhodu a finanční stabilitu, jež je nezbytná pro tvorbu úspor či zajištění reinvestic a inovací. Nabízíme celou řadu individuálních splátkových kalendářů s jednoduchými smlouvami, rychlým schvalováním a flexibilní strukturou splátek.

Obsluhujeme široké spektrum klientů, od malých podniků až po většinu firem z indexu Fortune Global 100. Nejlepší strategie financování je samozřejmě ta, která je šitá na míru cílům vaší organizace, a právě proto jsme vypracovali celou řadu řešení pro individuální financování.

Kontaktujte nás, abychom připravili jedinečný plán financování právě pro vás

Nabízíme individuální pronájmy a úvěry, které lze kombinovat s dalšími programy, nabídkami a vybavením jiných výrobců, a vytvořit tak řešení, jež nejlépe odpovídá vaší obchodní strategii.

Flexibilní pronájmy a půjčky

Více než 30 let jsme budovali různorodé spektrum finančních služeb, díky nimž vám můžeme nabídnout půjčky šité na míru vašim specifickým potřebám. Základ našich nabídek zůstává stejný: pronájmy a půjčky (od 4000 €) spolu s celou řadou dalších služeb, které vám vycházejí vstříc na každém kroku životního cyklu vašich IT.

Pronájem

Nabízíme dva základní typy pronájmu:

Pronájem za tržní hodnotu
Pronájem za tržní hodnotu je nejpředvídatelnějším způsobem budování vlastní infrastruktury IT, který je spojený s nejnižší mírou rizika. Splácíte pevnou sazbu po pevně stanovené časové období.

Když vybavení IT vyžaduje upgrade, je možné u vybraných produktů IBM provést upgrade i v průběhu pronájmu, často jen s minimální změnou splátek, a minimalizovat tak zastarávání IT.

Po skončení platnosti smlouvy nám vybavení vrátíte.

Leasing
Po skončení leasing si aktiva ponecháte ve svém vlastnictví. Po leasingu za pevně stanovenou cenu vám aktivum předáme.

Leasing se nejlépe hodí na aktiva, která představují stabilní, dlouhodobé investice odpovídající vaší obchodní strategii.

Půjčky

Půjčky vám pomohou získat technologie, které potřebujete, díky přístupu k alternativním zdrojům financování, takže můžete s pomocí výhodných sazeb a flexibilních podmínek maximalizovat svou kupní sílu.

Nabízíme úvěr na hardware, software i služby. Mezi jeho výhody patří snížení počátečních výdajů, synchronizace splátek s implementačními milníky a úspora hotovosti.

IBM Project Financing™
Možnost financování z jednoho vyhrazeného zdroje

IBM Project Financing nabízí financování z jediného zdroje šité na míru životnímu cyklu vašeho projektu. Prostřednictvím vyhrazeného zdroje financování pomáhá IBM Project Financing snižovat riziko zpoždění projektů, omezuje rozsah kontraktu a zároveň urychluje schválení a implementaci projektu.


Prodej a zpětný pronájem
Získejte výhody pronájmu u vybavení IT, které jste již nakoupili.

Pokud potřebujete okamžitou finanční injekci a vlastníte vybavení IT, zvažte jeho prodej a zpětný pronájem: Odkoupíme vaše stávající IT aktiva značky IBM a znovu vám je pronajmeme za výhodnou cenu.

Speciální akce

Nabízíme mnoho možností financování, ale naše speciální nabídky jsou prostě speciální. Ať už provádíte migraci na nový systém nebo sháníte hardware se softwarem za rozumnou cenu, níže uvedené nabídky představují efektivní způsob, jak své potřeby uspokojit.

Nabídky financování bez navýšení

Power Systems a úložiště s nulovým úrokem na 12 měsíců2
Přibalte ke svému systému operační software a získáte 12 měsíců s nulovým úrokem.

S naším 12měsíčním leasingem bez navýšení je získání řešení IBM System Storage nebo IBM Power System levné a jednoduché.

Splnění technologických nároků s touto bezúročnou nabídkou snižuje přímé náklady a zajišťuje předvídatelnost splátek.

Platí pro tyto produkty:
- Všechny produkty IBM System Storage s operačním systémem.
- Většina produktů IBM Power System s vybranými operačními systémy.


 

 

Software IBM s nulovým úrokem na 12 měsíců3
Využijte 12 měsíců s nulovým úrokem pro softwarové licence, předplatné a první rok podpory.

Při nákupu softwarových licencí, předplatného a podpory získáte nulový úrok na 12 měsíců a nízké úrokové sazby pro splátkové kalendáře nepřekračující 60 měsíců.

Platí pro tyto produkty:
- Software

Nabídky odložených splátek

Nabídka odložených splátek při nákupu Power Systems4

Odložte si bezplatně splátky o 90 dnů.

Pokud splácíte 4000 až 500 000€, splňujete podmínky pro bezplatné 90denní odložení splátek pro nový hardware IBM Power.

Můžete získat hardware IBM, který potřebujete, za současné ceny, a přitom nemusíte nic platit až do uplynutí doby odkladu.

Platí pro tyto produkty:
- Všechny modely System i™
- Všechny modely System p™


Další nabídky

Předem schválené financování repasovaných produktů
Máte předem schválenou půjčku až 250 000 euro!!

Získat použité servery a úložiště v rámci programu IBM Certified Pre-owned je dnes snadnější než kdy předtím. Získejte předem schválené financování až do celkové výše 250 000 eur, s nejvýše 20 % softwaru IBM, bez nutnosti zjišťování bonity!

Veškeré použité vybavení IBM Certified Pre-owned:

  • Plně otestované na základě nejnovějších technologických standardů IBM.
  • Dodáváno s 90denní zárukou vrácení peněz.
  • Splňuje kritéria pro údržbu IBM.
  • Využívá výhradně originální náhradní díly IBM.

Ve spolupráci s vámi můžeme vybavení uzpůsobit nebo předkonfigurovat tak, abychom urychlili vlastní implementaci. Prostřednictvím našeho programu Fast Ship doručíme vybavení do 24 hodin, s předinstalovaným softwarem, otestované a nakonfigurované dle vašich specifikací. Kontaktujte nás na čísle: 866-IBM-1123 a můžeme začít ještě dnes. Více informací o programu IBM Certified Pre-owned Equipment.


Vybavení z programu IBM Certified Pre-owned Equipment plus údržba5
V partnerské spolupráci s Global Technology Services nabízíme spolu s vybranými aktivy z programu Certified Pre-owned také servisní podporu. Získejte použitý, repasovaný server s ročním servisem a po dobu trvání servisní podpory můžete bez dalších poplatků využívat 24hodinové servisní pokrytí.

V rámci minimalizace nákladů repasovala společnost IBM Global Financing tyto přístroje s použitím nových či téměř nových součástí IBM. Získejte jeden finanční balíček a jednu cenu, a zjednodušte tak správu svých financí i technologií.

Platí pro tyto produkty:
- Použitý System z: z9 BC (2096) a z9 EC (2094)
- Použité Power Systems: 9117-570, 9119-590, 9119-595


Splátky za software pro podporu spolupráce
Rozdělte si platbu za softwarové licence do tří splátek.

Při nákupu nové licence pro vybrané nabídky IBM® Collaboration nebo IBM WebSphere® Portal Collaboration nabízíme speciální roční splátkový kalendář, který můžete lépe sladit s rozpočtovými a projektovými cíli. Nabízené úrokové sazby začínají od nuly a celkové náklady jsou rozděleny do tří stejných ročních splátek.

První splátka se hradí při podpisu a další dvě splátky o 12 a 24 měsíců později. To znamená předvídatelnější roční náklady a menší okamžitou investici do nových licencí. Tímto způsobem lze rozložit výdaje od 4000 eur výše.

Platí pro tyto produkty:
- Všechny produkty ICS - produkty WebSphere Portal (s výjimkou nabídek SaaS a SmartCloud for Social Business)

Zavolejte a požádejte o individuální plán financování