Řešení financování

Financování budoucnosti s celou řadou řešení individuálního financování

IBM Global Financing dokáže vaše obchodní strategie a řešení IT integrovat do jediného elegantního plánu financování. Naše kompletní spektrum platebních řešení a služeb vám má pomoci dosáhnout vašich cílů i zajistit podporu v celém životním cyklu investic.

Můžeme vám pomoci překonat rozpočtové překážky, které stojí mezi vaším stávajícím prostředím a vašimi obchodními plány. Vy víte, kam směřujete. My víme, jak se nejlépe k vytčenému cíli dostanete.

Podívejte se, jak můžeme pomoci financovat vaši vizi

Financujeme veškeré obchodní i technologické systémy a služby napříč kategoriemi

Financování obchodních služeb

Využijte odborně znalosti IBM v oblasti globálního podnikání a získejte kontrolu nad výkonem své organizace. IBM Global Financing vám pomůže získat další kapitál, takže můžete investovat do komplexnějšího řešení. Financujte poradenství v oblasti managementu, které potřebujete, aby se váš podnik posunul vpřed.

Financování služeb

Financování systémů

Rychlá odezva, rozšíření provozu a posílení schopností zaměstnanců. Pomůžeme vám získat infrastrukturu potřebnou k realizaci vaší obchodní strategie — zvýšíme výkonnost transakčního zpracování, rozšíříme kapacitu a celkový výkon IT.


Financovat systémy

Naše programy a služby podporují celý životní cyklus investic

Global Asset Recovery Services

Pomůžeme vám se vypořádat se zastaralým IT. S námi je likvidace aktiv jednoduchá, efektivní a ekonomická. U některého vybavení IT nabízíme také koupi na protiúčet za odpovídající tržní hodnotu, čímž pomáháme financovat investice do nových informačních technologií.

Zpětný odkup a likvidace aktiv

IBM Certified Pre-owned Equipment

Použitý hardware IBM repasujeme, aby odpovídal původním výrobním standardům, a nabízíme tak příležitost ušetřit a současně získat kvalitu i zabezpečení, jaké očekáváte.


Repasovaná aktiva

Kontaktujte nás ohledně plánů plně individuálního financování